گوشی هوشمند ۶ اینچی جدید سونی در حال ساخت است

گوشی هوشمند ۶ اینچی جدید سونی در حال ساخت است

برخلاف شایعات و گمانه‌زنی‌های زیادی که مدعی‌اند سونی به زودی بخش گوشی‌های هوشمند خود را خواهد فروخت، این غول ژاپنی به این زودی‌ها قصد ندارد از این بازار خارج شود و هنوز رویاهای بزرگی را در سر می‌پروراند. امروز خبر‌هایی تازه از ساخت دستگاهی‌ ۶ اینچی توسط ژاپنی‌ها به گوش می‌رسد.

رسانه‌ی DiGiTimes گزارش کرده که سونی انتظار فروش ۳۸ میلیون دستگاه در سال مالی ۲۰۱۵ را دارد. این سال مالی از اول آپریل ۲۰۱۵ شروع و تا ۳۱ مارس ۲۰۱۶ به پایان می‌رسد. جالب است بدانید انتظار فروش سونی برای سال مالی یا مالیاتی ۲۰۱۵ نسبت به ۲۰۱۴ (که امروز تمام می‌شود) کاهش پیدا کرده است. فروش محصولات سونی در سال مالی ۲۰۱۴ نزدیک به ۳۹.۲ میلیون دستگاه بوده است.

اما دلیل این کاهش انتظار غول ژاپنی احتمالا تغییر تمرکز این کمپانی از دستگاه‌های میان رده به سمت دستگاه‌های بالا رده است. سونی تاکنون زیاد برروی گوشی‌های هوشمند پایین یا میان رده کار کرده و نتیجه قابل قبولی نگرفته است.

خبر جالب‌تر این است که DiGiTimes مدعی است سونی فروش گوشی هوشمندی ۶ اینچی را در نظر دارد. شاید با این گوشی ۶ اینچی که هم‌اکنون در حال طراحی و ساخت است، سونی قصد دارد سری زد اولترای خود را ادامه دهد.

سونی تاکنون در سال ۲۰۱۵ از سه گوشی هوشمند با نام‌های اکسپریا E4، اکسپریا E4g، اکسپریا M4 Aqua و یک تبلت با نام اکسپریا زد 4 تبلت رونمایی کرده است. بدون شک در ماه‌های آینده معرفی پرچم‌دار جدید این کمپانی و دستگاه‌های میان‌رده‌ای بر پایه اکسپریا Z4 نیز پیش‌رو خواهیم داشت. 

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده