آیفون 7 اس معرفی نمی‌شود؛ آیفون 8 و آیفون 8 ادیشن، گوشی‌های جدید اپل خواهند بود

آیفون 7 اس معرفی نمی‌شود؛ آیفون 8 و آیفون 8 ادیشن، گوشی‌های جدید اپل خواهند بود

اپل از امسال، پسوند s را از نام آیفون حذف می‌کند؛ بنابراین، هیچ مدلی با نام آیفون ۷ اس معرفی نمی‌شود و تمام مدل‌ها، پسوند ۸ خواهد داشت.

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، اپل از امسال پسوند s را از آخر نام گوشی‌های آیفون حذف می‌کند. طبق این گزارش، نام آیفون‌های جدید، به‌جای ۷ اس و ۷ اس پلاس، ۸ و ۸ پلاس خواهد بود؛ این موضوع باعث شده است نام آیفون رده‌بالا با نمایشگر اولد، نامعلوم بماند.

روز گذشته، دو گزارش در مورد نسل جدید آیفون‌های اپل منتشر شد. بر اساس گزارش اول که به وب‌سایت iculture.nl مربوط است، آیفون هزار دلاری با نمایشگر اولد بدون حاشیه، آیفون اکس (iPhone X) یا آیفون ۱۰ (حرف X در زبان یونانی به معنای عدد ۱۰ است) نام خواهد داشت. پیش از این هم نام آیفون اکس توسط تحلیل‌گران وال استریت استفاده شده بود.

به‌جز این مورد، روز گذشته و در جریان نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ (IFA 2017)، تعدادی از سازندگان لوازم جانبی آیفون در مصاحبه با وب‌سایت 9to5Mac اعلام کردند که اپل در جریان مراسم ۲۱ شهریور، سه گوشی جدید معرفی می‌کند: دو مدل آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس که جایگزین مدل‌های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس خواهند شد و مدل هزار دلاری با نمایشگر اولد که آیفون ۸ ادیشن (iPhone 8 Edition) نام خواهد داشت.

در حال حاضر هیچ اطلاعات موثقی در مورد نام گوشی‌های جدید اپل وجود ندارد؛ بنابراین ممکن است که هر دو ادعا، کاملا اشتباه باشند و اپل از همان روند نام‌گذاری آیفون‌های ۷ اس و آیفون ۸ استفاده کند. با وجود این، تجربه نشان داده است که می‌توان تا حد زیادی به اطلاعاتی که توسط سازندگان لوازم جانبی فاش می‌شود، اعتماد کرد.

آیفون ۸

اپل قرار است در جریان مراسم ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریورماه) از نسل جدید گوشی‌های آیفون رونمایی کند. به احتمال زیاد در این مراسم سه گوشی معرفی می‌شود که دو مدل جایگزین آیفون ۷ و آيفون ۷ پلاس خواهند شد و مورد سوم، یک گوشی لوکس با نمایشگر ۵.۸ اینچی اولد بدون حاشیه خواهد بود؛ به‌علاوه انتظار می‌رود که در این مراسم، نسل جدید اپل تی‌وی با پشتیبانی از محتوای 4K و نسل جدید اپل واچ با پشتیبانی از شبکه‌های مخابراتی LTE هم معرفی شود.

نظر شما در این مورد چیست؟

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با آیفون ۸ به این صفحه مراجعه کنید.

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

منبع Apple Insider

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده