عرضه اسنشال فون آغاز شد

شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
پس از ماه‌ها انتظار بالاخره استارتاپ اسنشال عرضه‌ی گوشی هوشمند اسنشال PH-1 را به خریداران این گوشی آغاز کرد.
تبلیغات

استارتاپ اسنشال عرضه‌ی گوشی هوشمند PH-1 را از امروز آغاز کرد. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، پس از گذشت چند ماه از زمان رونمایی این گوشی، هفته‌ی گذشته شاهد ارائه‌ی این محصول به منتقدان حوزه‌ی فناوری بودیم. پیش‌خریدکنندگان این گوشی از امروز اسنشال فون را تحویل می‌‌گیرند. اسنشال این موضوع را از طریق حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است. اسنشال همچنین به خریداران این گوشی اعلام کرده که منتظر دریافت اطلاعات تکمیلی بیشتر در خصوص دریافت این گوشی از طریق ایمیل باشند.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط افرادی که این گوشی را پیش‌خرید کرده‌اند، اسنشال هفته‌ی گذشته با ارسال ایمیلی به این افراد از آن‌ها خواسته است اطلاعات تکمیلی نهایی، نظیر واریز مبلغ باقی‌مانده و همچنین آدرس مورد نظر برای دریافت این گوشی را وارد کنند.

استارتاپ اسنشال که متعلق به اندی رابین است، گوشی PH-1 را از طریق وب‌سایت خود به‌صورت آنلاک شده با قیمت ۶۹۹ دلار به فروش می‌رساند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از طریق اپراتور تلوس در کانادا و اسپرینت در آمریکا اقدام به خرید این گوشی کنند.

اسنشال گوشی PH-1 را اوایل خردادماه رونمایی و اعلام کرد که این گوشی یک ماه پس از آغاز پیش‌فروش به دست خریدارانش خواهد رسید؛ ولی این استارتاپ تازه‌کار موفق نشد به عهد اولیه خود عمل کند و در نهایت این گوشی با تأخیری دوماهه راهی بازار شده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات