قیمت گلکسی نوت 8 با اپراتورهای AT&T و Verizon

چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۵
مطالعه 2 دقیقه
امروز گلکسی نوت 8 معرفی شد. این گوشی را می‌توان بزرگ‌ترین و بهترین گوشی سامسونگ تا به حال نامید. همچنین این محصول گران‌ترین گوشی در تاریخ این شرکت است.
تبلیغات

پس از مدت‌ها انتظار، گوشی گلکسی نوت 8 معرفی شد. این گوشی نه‌تنها بزرگ‌ترین و بهترین گوشی سامسونگ، بلکه گران‌ترین محصول تاریخ این شرکت است؛ بنابراین برای خرید یک گوشی با چنین قیمتی باید آمادگی قبلی داشته باشید. این گوشی در آمریکا توسط اپراتورهای مختلف تلفن همراه به فروش خواهد رسید که جزئیات آن به شرح زیر است:

 • T-Mobile، ارزان‌ترین جایی است که می‌توانید این گوشی را تهیه کنید. گلکسی نوت 8 توسط این اپراتور با قیمت ۹۳۰ دلار فروخته می‌شود. البته شما می‌توانید این گوشی را به‌صورت اقساطی و پرداخت اولیه ۲۱۰ دلار و پرداخت ماهیانه ۳۰ دلار تهیه کنید. یکی دیگر از گزینه‌های خرید T-Mobile، عدم پرداخت هزینه‌ی اولیه و پرداخت ماهیانه ۳۹ دلار است.
 • Verizon، این محصول را با قیمت ۹۳۰ دلار یا به‌صورت اقساط ۲۴ ماهه با پرداخت ماهیانه ۴۰ دلار عرضه خواهد کرد.
 • AT&T، گوشی گلکسی نوت ۸ را با قیمت ۹۵۰ دلار یا به‌صورت اقساط ۳۰ ماهه با پرداخت ماهیانه ۳۱.۶۷ دلار عرضه می‌کند.
 • در آمریکا، فقط ورژن ۶۴ گیگابایتی گلکسی نوت ۸، با رنگ‌های مشکی و خاکستری به فروش خواهد رفت. همچنین کمپانی سامسونگ به کسانی که این گوشی را پیش‌خرید می‌کنند، یک دوربین گیر ۳۶۰ یا یک باندل حافظه‌ی ۱۲۸ گیگابایتی به همراه پد شارژر بی‌سیم اهدا خواهد کرد.

  تبلیغات
  داغ‌ترین مطالب روز
  تبلیغات

  نظرات

  تبلیغات