طراحی شیائومی می میکس 2 توسط فیلیپ استارک فاش شد

یک‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
فیلیپ استارک ویدئویی منتشر کرده است که در آن، قاب جلوی شیائومی می میکس ۲ نشان داده می‌شود. این گوشی، حاشیه‌ای کمتر از مدل قبلی خواهد داشت.
تبلیغات

اگر نگاهی به گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار اخیر بیندازید، متوجه می‌شوید که رقابت در این صنعت، به سمت کم کردن حاشیه‌ی اطراف نمایشگر رفته است. مسبب این روند را باید مدل می میکس شیائومی دانست. این گوشی، مهرماه سال گذشته با نمایشگری بدون حاشیه معرفی شد و انتظار می‌رود که در ماه‌های آینده، مدل جدید آن معرفی شود.

فیلیپ استارک، طراح صنعتی فرانسوی، ویدئویی در شبکه‌ی اجتماعی فیسبوک با عنوان «باز هم کمتر» منتشر کرده است که نمای جلوی این گوشی را نشان می‌دهد. طبق این ویدئو، نمایشگر می میکس ۲ تقریبا هیچ حاشیه‌ای در اطرافش ندارد؛ البته این ویدئو به یک طرح مفهومی مربوط است و شاید محصول نهایی، تغییراتی در مقایسه با این طرح داشته باشد.

در ادامه، کلیپ منتشرشده توسط فیلیپ استارک را ملاحظه کنید:

به‌جز این کلیپ کوتاه، اطلاعات زیادی در مورد می میکس ۲ وجود ندارد. فقط می‌دانیم که ۹۳ درصد از فضای جلوی گوشی توسط نمایشگر اشغال شده است و بدنه‌ای از جنس سرامیک دارد. متأسفانه هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد تراشه یا دوربین آن در دسترس نیست. گوشی می میکس در مهرماه سال گذشته معرفی شد؛ بنابراین به احتمال زیاد، می میکس ۲ هم طی ماه‌های آینده به طور رسمی معرفی می‌شود. نظر شما در مورد این گوشی چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات