سامسونگ بیشترین سهم بازار موبایل در آمریکا را از آن خود کرد

سامسونگ بیشترین سهم بازار موبایل در آمریکا را از آن خود کرد

سامسونگ در سه‌ماهه‌ی منتهی به می ۲۰۱۷، توانست اپل را شکست دهد و بیشترین سهم بازار گوشی‌های موبایل آمریکا را به خود اختصاص دهد.

در سه‌ماهه‌ی منتهی به ماه می ۲۰۱۷، شرکت سامسونگ توانست با پشت سر گذاشتن اپل، بیشترین سهم بازار گوشی موبایل در آمریکا را به دست آورد. به‌طور کلی، سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۷، برای سامسونگ موفقیت‌آمیز و برای اپل، چندان رضایت‌بخش نبود؛ البته باید در نظر داشته باشید که سامسونگ از پرچم‌دار امسال خود رونمایی کرده، ولی هنوز مدل‌های ۲۰۱۷ اپل، معرفی نشده است. در حال حاضر ۳۶.۲ درصد از کل بازار گوشی‌های هوشمند آمریکا در اختیار سامسونگ است و ۳۴ درصد آن‌ در اختیار اپل قرار دارد. با اینکه سامسونگ در شرایط خوبی به سر می‌برد؛ ولی شرایط آن در مقایسه با سال گذشته و دوران گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج، ضعیف‌تر شده است.

دامینیک سانبو، تحلیلگر مؤسسه‌ی کانتار، در این مورد می‌گوید:

عرضه‌ی گلکسی اس ۸ به سامسونگ کمک کرد تا بتواند مجددا بازار آمریکا را به دست بگیرد؛ اما انتظارات از پرچم‌دار سامسونگ که طراحی جدیدی هم دارد، بیشتر بود.

جالب است بدانید که تمام ۱۰ گوشی پرفروش آمریکا متعلق به دو شرکت اپل و سامسونگ هستند. چهار مدل آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس، گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۸، بیشترین فروش را در بازار آمریکا دارند.

اما در سمت دیگر، عرضه‌ی گوشی جی ۶ نتوانست کمک زیادی به ال‌جی کند و این شرکت تنها ۱.۳ درصد از کل بازار گوشی‌های موبایل آمریکا را در دست دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع Phone Arena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده