ال جی وی 30 روز ۹ شهریور در برلین رونمایی خواهد شد

ال جی وی 30 روز ۹ شهریور در برلین رونمایی خواهد شد

ال‌جی دعوت‌نامه‌های مراسم رونمایی از وی ۳۰ را منتشر کرده است که بر اساس آن، این گوشی هوشمند روز ۳۱ آگوست (۹ شهریور) معرفی خواهد شد.

شهریورماه یا اواخر ماه آگوست و ابتدای سپتامبر را باید زمانی برای تولد نسل جدید گوشی‌های هوشمند برای نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی خواند. در واقع طی بازه‌ی چندهفته‌ای در شهریورماه، شاهد رونمایی نسل جدید پرچم‌دارانی خواهیم بود که تا کنگره‌ی موبایل بارسلونا عنان بازار را در اختیار خواهند داشت. هرچند این بازه‌ی زمانی مقارن با نمایشگاه ایفا برلین است، اما شماری از تولیدکنندگان ترجیح داده‌اند به‌جای رونمایی از گوشی هوشمندشان در جریان ایفا ۲۰۱۷، کمی جلوتر از این گردهمایی و طی مراسمی مستقل از محصول خود رونمایی کد.

برای مثال می‌توان به نوکیا ۸ اشاره کرد که ۱۶ آگوست رونمایی خواهد شد. سامسونگ نیز در نظر دارد نسل جدید فبلت خود را روز ۲۳ آگوست طی مراسمی در شهر نیویورک رونمایی کند. در مورد وی ۳۰ نیز بسیاری از شنیده‌ها حکایت از این داشتند که این گوشی ۳۱ آگوست رونمایی خواهد شد، حال آنکه ال‌جی این موضوع را رسما تأیید نکرده بود.

کمپانی ال‌جی دقایقی پیش دعوت‌نامه‌ی مربوط به مراسم رونمایی از وی ۳۰ را ارسال کرده است که از این‌رو، این گوشی هوشمند در ۳۱ آگوست (۹ شهریور) و یک روز پیش از آغاز به کار نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ معرفی خواهد شد.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده