تصویر نمونه‌ اولیه، مشخصات ال جی وی 30 را فاش کرد

تصویر نمونه‌ اولیه، مشخصات ال جی وی 30 را فاش کرد

تصویر جدیدی از نمونه‌ی اولیه گوشی ال‌جی وی ۳۰ فاش شده است که به جزئیاتی درباره این گوشی اشاره می‌کند.

اگر مشخصه‌ی اصلی گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸، نمایشگرهای خمیده‌ی آن‌ها است، دو گوشی ال‌جی جی ۶ و وی ۳۰ با بدنه‌های یک‌تکه و خطوط مستقیم شناخته می‌شوند. بر اساس تصویر جدیدی از گوشی وی ۳۰، لبه‌ها و چهار گوشه‌ی دستگاه از خمیدگی بسیار کمی بهره می‌برند. همچنین با دقت در این تصویر می‌توان دریافت که نمایشگر آن یک‌تکه است و ظاهرا خبری از نمایشگر دوم محصولات سری ال‌جی وی نیست.

در این تصویر می‌توان اجزایی را که ال‌جی در گوشی هوشمند وی ۳۰ به آن‌ها می‌بالد، مشاهده کرد. یکی از مهم‌ترین بخش‌های قابل مشاهده در این عکس، نمایشگر بزرگ با نسبت تصویری ۱۸ به ۹ است. حال دقیقا مشخص نیست که شرکت ال‌جی پس از پافشاری روی این موضوع که طراحی محصولات سری وی ارگونومیک است، از لبه‌های خمیده در گوشی وی ۳۰ بهره خواهد گرفت یا خیر.

نکته‌ی حائز اهمیت در اینجا این است که ال‌جی بتواند نمایشگری خمیده برای گوشی مورد بحث تولید کند و اهمیت کاربرد بخش خمیده در درجه‌ی بعدی قرار می‌گیرد. شرکت مذکور پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد از صفحه‌نمایش‌های پی-اولد در محصولات خود بهره ببرد. این نوع نمایشگرها را می‌توان به میزان بسیار کمی خم کرد. از طرف دیگر، روی آوردن به استفاده از نمایشگر اولد باعث می‌شود مصرف انرژی باتری گوشی وی ۳۰ کاهش یابد و به دلیل پشتیبانی از قابلیتی مثل صفحه‌ی همیشه روشن، نیاز به نمایشگر دوم در این دستگاه به‌طور کامل از بین می‌رود. نمونه‌ی اولیه‌ی فاش شده از گوشی وی ۳۰، بخش پشتی این محصول را به نشان نمی‌دهد؛ بنابراین نمی‌توانیم بر اساس این عکس در مورد دوربین‌های جدید این دستگاه صحبت کنیم. طبق گمانه‌زنی‌های اخیر، گوشی مورد بحث به یک دوربین اصلی با گشودگی دیافراگم f/1.6 مجهز خواهد بود. افزون بر این، انتظار می‌رود ال‌جی از یک لنز با زاویه‌ی دید عریض در کنار دوربین اصلی گوشی وی ۳۰ بهره ببرد.

به غیر از امکاناتی که به آن‌ها اشاره شد، گوشی ال‌جی وی ۳۰ می‌تواند به قابلیت‌هایی مجهز شود که گوشی جی ۶ به‌منظور جلوگیری از تأخیر در عرضه، از آن‌ها بی‌بهره است. اگرچه گوشی ال‌جی جی ۶ چند ماه زودتر از گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس معرفی شد؛ اما عملکرد این دستگاه از نظر فروش نسبت به پرچم‌داران دیگر چندان قابل توجه نبوده است. بنا به گزارش‌هایی که اخیرا منتشر شده، انتظار می‌رود شرکت ال‌جی دقیقا روزی که سامسونگ از گلکسی نوت ۸ رونمایی خواهد کرد، گوشی وی ۳۰ را معرفی کند.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع slashgear
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده