آیفون 8 احتمالا در چهار رنگ شامل مدلی آینه‌ای عرضه می‌شود

آیفون 8 احتمالا در چهار رنگ شامل مدلی آینه‌ای عرضه می‌شود

براساس توئیتی از فاش‌کننده‌ی معروف، بنجامین گسکین، آیفون ۸ در یک مدل آینه‌ای و سه رنگ دیگر روانه‌ی بازار خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود اپل نسل جدید آیفون را با ویژگی‌هایی همچون نمایشگر OLED، بدنه‌ی شیشه‌ای و شارژ بی‌سیم به جهانیان معرفی کند؛ اما اکنون فاش‌کننده‌ی نام‌دار، بنجامین گسکین در صفحه‌ی توییتر خود مدعی شده است که کوپرتینونشین‌ها محصول جدید خود را در چهار رنگ، شامل مدلی آینه‌ای رونمایی خواهند کرد.

در حال حاضر اطلاعات چندانی در رابطه با رنگ‌های جدید در دست نیست؛ اما گسکین با انتشار تصویری از یک آیفون در داخل کیسی آینه‌ای، ظاهر احتمالی نسخه‌ی آینه‌ای آیفون ۸ را به اشتراک گذاشته است. براساس آنچه از عبارت «مدل آینه‌ای آیفون ۸» برمی‌آید، احتمال دارد اپل گوشی هوشمند جدید خود را با ظاهری مشابه مدل‌های قدیمی آیپاد با طراحی آینه‌مانند روانه‌ی بازار کند؛ اما ممکن است که این طراحی آینه‌ای، لبه‌های فلزی گوشی را در بر گیرد.

آیفون

ادعای اخیر گسکین بر مبنای اطلاعات ارائه‌شده توسط منبعی ناشناس و به‌دنبال انتشار گزارش تحلیل‌گر قابل اعتماد مؤسسه‌ی مینگ‌چی کو در صفحه‌ی توییتر این فاش‌کننده‌ آمده است. کو در گزارش خود مدعی شده است که آیفون ۸ در تعداد رنگ‌های محدودتری نسبت به گذشته عرضه خواهد شد تا بدین ترتیب «خاص‌ و محدود بودن» این برند حفظ شود. مؤسسه‌ی KGI سابقه‌ی بسیار خوبی در زمینه‌ی انتشار مشخصات گوشی‌های آیفون، پیش از عرضه‌ی آن‌ها دارد؛ اما باید خاطرنشان کرد که مینگ‌چی کو صرفا از عرضه‌ی آیفون ۸ در رنگ‌های محدودتر سخن گفته و در مورد وجود نسخه‌ای آینه‌ای از این گوشی، اطلاعاتی را نیاورده است.

در طول ماه‌های اخیر، تصاویر منتسب به آیفون ۸، این گوشی هوشمند را در رنگ‌های مشکی و سفید به نمایش می‌گذاشتند؛ بنابراین چنانچه ادعای گسکین در خصوص وجود نسخه‌ی آینه‌ای این گوشی صحت داشته باشد، در این صورت مشخص نیست که نسخه‌ی چهارم آیفون ۸ در چه رنگی عرضه خواهد شد؛ اما رنگ‌های طلایی و رُزگلد در میان گزینه‌های محتمل هستند. یکی از احتمالات این است که منبع گسکین نسخه‌ی جت‌بلک را با نسخه‌ی آینه‌ای اشتباه گرفته باشد.

نظر شما راجع به مدلی از آیفون ۸ با بدنه‌ی آینه‌ای چیست؟

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده