قاب دور اکسپریا زد 4 فاش شد؛ احتمال باریکی بیشتر و پشتیبانی نکردن از کارت حافظه

قاب دور اکسپریا زد 4 فاش شد؛ احتمال باریکی بیشتر و پشتیبانی نکردن از کارت حافظه

پیش از این نیز تصاویر، شایعات و گمانه‌زنی‌هایی درباره اکسپریا z4 منتشر کردیم، اما امروز تصاویری قابل اعتنا از این پرچم‌دار فاش شده‌ که می‌توان با اطمینان بیشتری مشخصات این دستگاه را حدس زد. امروز شاهد چندین تصویر تازه از قاب دور اکسپریا Z4 سونی هستیم.

با گذشت زمان و نزدیک شدن به زمان رونمایی این محصول پرچم‌دار از جانب سونی، خبر‌ها و تصویر‌های زیادی از اکسپریا زد 4 فاش می‌شود و بیشتر پی به ویژگی‌های جدید (یا از بین رفتن ویژگی‌های قبلی) این دستگاه می‌بریم.

Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer 1

امروز وب‌سایت FutureSupplier توانسته به تصاویری دست پیدا کند که در آن‌ها قاب دور اکسپریا زد 4 با قاب اکسپریا زد 3 مقایسه شده است. نتیجه این مقایسه‌ها مشخص کرده که اکسپریا زد 4 باز هم یک میلی‌متر نسبت به نسل قبل نازک‌تر شده و اکنون تنها ۶.۳ میلی‌متر ضخامت دارد. پرچم‌دار سونی با این مقدار باریکی حتی از آیفون 6، گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج نازک‌تر می‌شود.

Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer 2

مقاله مرتبط:

اما دود رقابت در نازک کردن بدنه‌ها ممکن است به چشم کاربر و مصرف کننده برود. اینطور که پیدا است احتمال ضد آب نبودن گوشی‌ جدید پرچم‌دار کمپانی ژاپنی وجود دارد و حتی ممکن است اکسپریا زد 4 از درگاه microSD برای افزایش حافظه جانبی پشتیبانی نکند. دقیقا اتفاقاتی که با فلزی و نازک شدن گلکسی اس 6‌ های جدید سامسونگ افتاد، ممکن است در اکسپریا z4 تکرار شود. تنها تفاوت دیگری که می‌توان از این تصاویر بیرون کشید، تغییر محل میکروفون است. اینطور که از تصاویر می‌توان دید دیگر میکروفون در کنار جک صدای دستگاه قرار ندارد و به بخش بالایی فریم تغییر مکان داده است. با قی تصاویر فاش شده را در ادامه مشاهده کنید:

Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer 3

Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer 4

Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer 5

Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer 6

Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer 7

Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer 8

Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer 9


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید