یک ماجراجویی ایرانی از نزدیک با Xperia Z3

یک ماجراجویی ایرانی از نزدیک با Xperia Z3

سونی در ایران یک برنامه رانندگی آف‌رود در کویر مرنجاب را تدارک دیده تا در قالب یک سفر هیجان انگیز، قابلیت‌های پرچم‌دار جدید خود را به رخ رقبا بکشد. این خبر توسط دفتر سونی در ایران در اختیار زومیت قرار گرفته است.

رانندگی آف‌رود سراسر هیجان است و از عهده هر کسی و با هر ابزار و وسایلی ساخته نیست. برای داشتن یک تجربهٔ «خوب» رانندگی آف‌رود، به راننده‌ای قابل و کاربلد، لباس و کفش مناسب و راحت، خودرویی ویژه، ایمن و مطمئن، محلی مناسب برای رانندگی، شناخت درست از مسیر، همراه داشتن آذوقه کافی و یک تیم پرانگیزه نیاز است.

xperia-z3-offroad-1

شاید این برای خیلی از دوستداران این رشته «کافی» باشد ولی برای تیم پرانرژی و ماجراجوی سونی نیست. آن‌ها بعد از فراهم کردن همهٔ مقدماتی که به آن‌ها اشاره کردیم برای اینکه این تجربه را به «بهترین» تجربهٔ رانندگی آف‌رود، آن هم به سبک ایرانی تبدیل کنند، برنامهٔ ویژه‌ای تدارک دیدند و در این بین Xperia Z3 نقش کلیدی را ایفا می‌کند. با سونی همراه شوید و از نزدیک ببینید که Xperia Z3 Dual با قابلیت‌های متنوعش مثل دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسلی با قابلیت فیلم‌برداری 4K و لرزش‌گیر SteadyShotTM، نفوذناپذیر بودن در برابر آب و گرد و غبار، صفحه‌نمایش بزرگ و روشن با قابلیت مشاهدهٔ واضح در هر شرایط روشنایی محیط، ماندگاری طولانی باتری برای ۲ روز بدون نیاز به شارژ مجدد، پردازنده فوق سریع برای انجام هم‌زمان چند‌کار، پشتیبانی از دو سیم‌کارت به‌صورت هم‌زمان، قابلیت مسیریابی، همراه با لوازم جانبی SmartWear و چیزهایی حتی بیشتر از این‌ها، چطور در تحقق و به تصویر کشیدن این سفر پرهیجان به قلب کویر مرنجاب ایران با زیبایی‌های شگفت‌انگیزش و تبدیل این سفر به «بهترین» تجربهٔ رانندگی آف‌رود، به تیم سونی کمک می‌کند.

xperia-z3-offroad-2

از امروز می‌توانید کلیپ‌های ویدیویی این سفر را در وب‌سایت آپارات (www.aparat.com) تماشا کنید تا هم از نزدیک در هیجان این سفر ماجراجویانه به قلب کویر زیبای مرنجاب همراه شوید و از آن لذت ببرید و هم فرصت شرکت در مسابقه‌‌ای را که به همین منظور تدارک دیده شده، به دست بیارید و برندهٔ جوایز ارزنده‌ای باشید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده