مشخصات دوربین گوشی‌هوشمند منتسب به لومیا ۱۰۳۰ مایکروسافت منتشر شد

مشخصات دوربین گوشی‌هوشمند منتسب به لومیا ۱۰۳۰ مایکروسافت منتشر شد

دیروز در زومیت خواندید که مایکروسافت درصدد عرضه‌ی نسل جدید لومیا ۱۰۲۰ به بازار است. حال اطلاعاتی منتسب به این گوشی‌هوشمند منتشر شده است. شایعات از عنوان مک‌لارن برای توصیف این گوشی‌هوشمند استفاده کرده‌اند، اما آیا این گوشی با عنوان لومیا ۱۰۳۰ روانه‌ی بازار خواهد شد یا خیر؟

علی‌رغم اینکه شنیده‌ها از توقف پروژه‌ی استفاده از ژست‌های حرکتی مشابه کینکت در پروژه‌ی مک‌لارن حکایت می‌کنند، اما به‌نظر می‌رسد نسل جدید لومیا ۱۰۲۰ همراه با قابلیت‌های جالب توجه دیگری روانه‌ی بازار خواهد شد.

با توجه به اینکه نوکیا، لومیا ۱۰۲۰ را با استفاده از یک سنسور ۴۱ مگاپیکسلی PureView روانه‌ی بازار کرده بود، انتظار می‌رود گوشی‌هوشمند منتسب به لومیا ۱۰۳۰ نیز با سنسور که رزولوشن بالایی دارد، روانه‌ی بازار شود. شایعات حکایت از این دارند که لومیا ۱۰۳۰ با استفاده از یک سنسور ۵۰ مگاپیکسلی PureView روانه‌ی بازار خواهد شد. علاوه بر افزایش رزولوشن دوربین مورد استفاده، این سنسور از نظر فیزیکی نیز بزرگ‌تر شده است. ضمنا فلاش استفاده شده در این دوربین نیز از نوع زنون نبوده و مایکروسافت از نسل چهارم فلاش‌های ال‌ای‌دی پالس کوتاه در آن استفاده کرده است.

بسیاری از افراد به این موضوع اشاره می‌کنند که رزولوشن بالای دوربین نشان دهنده کیفیت بالای آن نیست، از این‌رو ممکن است در کنار این ویژگی مایکروسافت برای جلب نظر تمام دوستداران عکاسی، دوربین لومیا ۱۰۳۰ را به‌‌همراه قابلیت‌هایی روانه‌ی بازار کند تا به بهترین گوشی‌هوشمند موجود در بازار از نظر عکاسی تبدیل شود. شاید فرارسیدن کنگره‌ی جهانی موبایل بارسلون به تمام سوالات ما پاسخ دهد. نظر شما در این مورد چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده