گوشی اچ تی سی یو ۲۶ اردیبهشت معرفی می‌شود

گوشی اچ تی سی یو ۲۶ اردیبهشت معرفی می‌شود

گوشی‌ هوشمند اچ‌تی‌سی یو در تاریخ ۱۶ می (۲۶ اردیبهشت) به‌صورت رسمی معرفی خواهد شد.

تاکنون شایعات و خبرهای مختلفی در مورد گوشی‌ هوشمند اچ‌تی‌سی یو منتشر شده است که بیشتر این شایعات با یکدیگر همخوانی دارند و در برخی از آن‌ها حتی به زمان رونمایی از گوشی مورد بحث نیز اشاره شده است. حال خبر جدیدی منتشر شده است که اعلام می‌کند اچ‌تی‌سی یو، ماه آینده معرفی خواهد شد؛ این خبر بر اساس دعوت‌نامه‌ای که اچ‌تی‌سی برای مطبوعات ارسال کرده، منتشر شده است.

همان‌طور که در تصویر بالای مطلب مشاهده می‌کنید، شرکت اچ‌تی‌سی اعلام کرده است که گوشی هوشمند اچ‌تی‌سی یو در تاریخ ۱۶ ماه می ۲۰۱۷ (۲۶ اردیبهشت ۹۶) رونمایی خواهد شد که تا آن زمان کمتر از یک ماه باقی مانده است. در عکس مربوط به دعوت‌نامه‌ی اچ‌تی‌سی، گوشی مورد اشاره به حالتی بسیار محو به چشم می‌خورد و همچنین عبارت «Squeeze for the brilliant» روی این تصویر درج شده است. وجود این عبارت در تصویر فوق، با شایعه‌ای که قبلا در مورد اچ‌تی‌سی یو با کدنام Ocean منتشر شده است؛ همخوانی دارد؛ در آن خبر اعلام شده بود اچ‌تی‌سی یو از فریم حساس به لمس بهره می‌برد که می‌توان با فشار دادن، سوایپ و تپ کردن روی این فریم با گوشی تعامل داشت. 

به نظر می‌رسد این تیزر شایعه‌ی فریم حساس اچ‌تی‌سی یو را تأیید می‌کند. البته هنوز مشخص نیست این فریم چه قابلیت‌هایی در اختیار کاربر قرار خواهد داد؛ ولی مطمئنا به‌زودی جزئیات بیشتری در این رابطه در دسترس قرار خواهد گرفت. بر اساس شایعاتی که تاکنون در مورد اچ‌تی‌سی یو منتشر شده است، انتظار می‌رود این محصول از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ بهره ببرد. علاوه بر این در برخی از خبرها گفته شده است که شاید این گوشی به بلوتوث نسخه‌ی ۵ مجهز شده باشد. یادآوری می‌کنیم که اولین محصول عرضه‌شده به بازار که از بلوتوث ۵ بهره می‌برد، گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ است. در یک سری از شایعات نیز به این مورد اشاره شده است که احتمال حذف پورت ۳.۵ میلی‌متری هدفون از گوشی هوشمند اچ‌تی‌سی یو وجود دارد. در هر صورت زمان زیادی تا معرفی رسمی این محصول باقی نمانده است؛ بنابراین به‌زودی ویژگی‌های کامل گوشی یادشده اعلام خواهد شد.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع ubergizmo
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده