احتمال عرضه نوکیا 9 با قیمت ۶۹۹ دلار از اواخر سه‌ماهه سوم ۲۰۱۷ در آمریکا

دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
بر اساس خبری جدید، گوشی هوشمند نوکیا ۹ احتمالا در سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری میلادی و با قیمت ۶۹۹ دلار در آمریکا به فروش خواهد رسید.

اچ‌ام‌دی گلوبال که اکنون موبایل‌های برند نوکیا را تولید می‌کند، چند محصول جدید معرفی کرده است که طی هفته‌های آینده به بازار عرضه خواهد شد؛ اما طرفداران نوکیا مطمئنا بیشتر هیجان‌زده خواهند شد اگر بدانند که برخی از محصولات جدید این کمپانی هنوز معرفی نشده‌اند.

در حال حاضر شرکت فنلاندی مورد بحث، گوشی هوشمندی در سطح محصولات پرچم‌دار جدید بازار معرفی نکرده و این در حالی است که امسال سامسونگ، ال‌جی و اچ‌تی‌سی به‌تازگی از پرچم‌داران جدیدشان رونمایی کرده‌اند.

درهرحال اچ‌ام‌دی برنامه‌هایی دارد تا با محصولات رده‌بالایی چون گلکسی اس ۸ سامسونگ، جی ۶ ال‌جی و اچ‌تی‌سی یو اولترا رقابت کند. بنا بر گزارشی جدید، گوشی هوشمند نوکیا ۹ تا اواخر ماه جولای یا اوایل ماه آگوست معرفی خواهد شد؛ اما شاید عرضه‌ی این دستگاه تا اواخر سه‌ماهه‌ی سوم سال میلادی جاری انجام نشود.

گزارشی دیگر نیز به این نکته اشاره کرده است که عرضه‌ی نوکیا ۹ به‌صورت سراسری خواهد بود؛ اما شاید قیمت این محصول در مناطق مختلف کمی متفاوت باشد. به‌عنوان مثال این گوشی هوشمند پرچم‌دار در آمریکا احتمالا با قیمت ۶۹۹ دلار به فروش خواهد رسید و این در حالی است که قیمت این دستگاه برای اروپا ۷۴۹ یورو اعلام شده است.

قیمت گوشی هوشمند نوکیا ۹ در بازارهای دیگر نیز حدود ۶۹۹ دلار در نظر گرفته خواهد شد که از این نظر می‌توان قیمت جهانی این محصول را مشابه قیمت آن در آمریکا دانست.

دلیل اصلی تأخیر عرضه‌ی گوشی هوشمند نوکیا ۹ تا اواخر سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۷، تأخیر در تأمین چیپ‌ست اسنپدراگون ۸۳۵ است. لازم به ذکر است که گوشی هوشمند نوکیا ۹ تنها محصول جدید اچ‌ام‌دی گلوبال نخواهد بود و این کمپانی در طی چند ماه آینده به‌احتمال زیاد از گوشی‌های دیگری هم رونمایی خواهد کرد. در کل انتظار می‌رود این کمپانی فنلاندی تا پایان سال ۲۰۱۷ حدود ۶ یا ۷ دستگاه جدید معرفی کند.

نظر شما در این مورد چیست؟

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود