نتیجه نظرسنجی: بیش از نصف شرکت‌کنندگان در نظرسنجی زومیت، در پی خرید گلکسی اس 8 هستند

نتیجه نظرسنجی: بیش از نصف شرکت‌کنندگان در نظرسنجی زومیت، در پی خرید گلکسی اس 8 هستند

نتیجه آخرین نظرسنجی زومیت در مورد خرید گلکسی اس ۸ نشان از این دارد که بیشتر از نصف شرکت‌کنندگان در پی خرید گلکسی اس ۸ هستند.

در آخرین نظرسنجی هفتگی از شما خوانندگان و همراهان همیشگی زومیت خواستیم تصمیم خود مبنی بر تمایل یا عدم تمایل به خرید گلکسی اس ۸ را با ما در میان بگذارید.

پس از آنکه سامسونگ در اواخر تابستان و اوایل پاییز ۲۰۱۶ با مشکلی به نام انفجار باتری گلکسی نوت ۷ روبه‌رو شد و در نتیجه تصمیم به توقف تولید و جمع‌آوری این محصول گرفت؛ بسیاری پیش‌بینی کردند که این کمپانی کره‌ای تمام تلاش خود را برای تولید یک گوشی هوشمند تمام‌عیار به کار خواهد گرفت. با توجه به اینکه قرعه به نام گلکسی اس ۸ افتاده بود، بسیاری در انتظار عرضه‌ی یک محصول متفاوت بودند. پس از انتشار شایعات و اخبار متعدد در رابطه با ویژگی‌های گلکسی اس ۸، سامسونگ گوشی هوشمند پرچم‌دار خود را طی مراسمی که ۹ فروردین‌ برگزار شد و در قالب دو نسخه رونمایی کرد. گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس دو پرچم‌دار جدید سامسونگ هستند که تفاوت آن‌ها در سایز نمایشگر و همچنین ظرفیت باتری است که با توجه به سایز متفاوت چندان تعجب‌برانگیز نیست.

البته باید به این نکته اشاره کرد که سامسونگ همچون گذشته، پرچم‌دار خود را در دو نسخه با تراشه‌ی اکسینوس ۸۸۹۵ و اسنپدراگون ۸۳۵ راهی بازار خواهد کرد. گلکسی اس ۸ با بهره‌گیری از نمایشگر ۵.۸ اینچی و لبه‌های خمیده در دو طرف، راهی بازار خواهد شد. نکته‌ی جالب توجه در مورد این گوشی‌ هوشمند، حاشیه‌ی بسیار باریک در بالا و پایین گوشی است؛ به طوری که گلکسی اس ۸ با وجود بهره‌گیری از نمایشگر ۵.۸ اینچی، تنها ۶ میلی‌متر از گلکسی اس ۷ با نمایشگر ۵.۱ اینچی بلندتر است. همچنین برادر بزرگ‌تر پرچم‌دار کره‌ای یا همان گلکسی اس ۸ پلاس از وجود نمایشگر ۶.۲ اینچی بهره می‌برد؛ حال آنکه ابعاد آن با آیفون ۷ پلاس مجهز به نمایشگر ۵.۵ اینچی برابر است.

نظرسنجی گلکسی اس 8

در این نظرسنجی ۱۱,۱۸۲ نفر شرکت کردند که بر اساس آخرین آمار، ۶۲۳۱ نفر از شرکت‌کنندگان یا ۵۵.۷۲ درصد از نظر مثبت خود برای خرید گلکسی اس ۸ گفتند. ۳۰۱۴ نفر یا ۲۶.۹۵ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اعلام کرده‌اند که ترجیح می‌دهند در صورت خرید یک گوشی هوشمند، محصولات سایر رقبا را انتخاب و خریداری کنند. ۱۷.۳۲ درصد یا ۱۹۳۷ نفر نیز با انتخاب گزینه‌ی «خیر» احتمالا تصمیمی برای خرید گوشی‌ هوشمند جدید ندارند.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده