احتمالا مدل آبی گوشی وان پلاس 3 تی در راه است

چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۰
مطالعه 2 دقیقه
تیزر جدیدی از حساب کاربری وان‌پلاس در شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر شده است که با توجه به آن، گفته می‌شود مدل آبی گوشی‌ هوشمند وان‌پلاس ۳ تی به‌زودی معرفی خواهد شد.

چند روز قبل کمپانی وان‌پلاس در حساب رسمی توییتر خود یک تیزر تبلیغاتی منتشر کرد که در آن به تاریخ ۱۵/۰۳/۲۰۱۷ اشاره شده و رنگ پس‌زمینه‌ی این عکس نیز آبی بود. تیزر یادشده نشان از این داشت که شرکت وان‌پلاس تصمیم دارد با همکاری یک خرده‌فروشی حوزه‌ی مد به نام کولت پاریس (Colette Paris) محصول جدیدی معرفی کند. بر همین اساس، برخی از منابع اعلام کرده‌ بودند که تیزر یادشده به معرفی مدل آبی وان‌پلاس ۳ تی اشاره دارد. امروز هم یک توییت جدید و مشابه توییت وان‌پلاس اما این بار از جانب کولت منتشر شد که پیام را در ابعادی بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

عکس منتشرشده در این توییت جدید، یک جعبه‌ی آبی را با لوگوی وان‌پلاس و لوگوی کولت پاریس نشان می‌دهد. علاوه بر این عبارت «به‌زودی» (Coming Soon) در توییت مورد بحث نوشته شده است. حال سؤال مهم اینجا است که چه محصولی در این جعبه وجود خواهد داشت؟ با توجه به شکل ظاهری این جعبه، می‌توان با اطمینان زیادی اعلام کرد که درون آن یک گوشی هوشمند قرار گرفته است.

غیر از عبارت Coming Soon در این پست هیچ جزئیات و اطلاعات دیگری بیان نشده و علاوه بر این، هیچ تاریخ دقیقی برای معرفی این محصول جدید اعلام نشده است. با توجه به آنچه گفته شد، به‌ نظر می‌رسد به‌زودی شاهد معرفی یک محصول جدید (وان‌پلاس ۳ تی آبی رنگ) خواهیم بود.

نظر شما در این مورد چیست؟

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود