جی 6 ال جی از دوربین دوگانه ۱۳ مگاپیکسلی در پشت بهره خواهد برد

جی 6 ال جی از دوربین دوگانه ۱۳ مگاپیکسلی در پشت بهره خواهد برد

ال‌جی تیزر جدیدی در رابطه با نسل بعدی گوشی‌ پرچم‌دار خود منتشر کرده است که نشان از بهره‌گیری از دوربین دوگانه ۱۳ مگاپیکسلی در پشت جی ۶ دارد.

ال‌جی همچون سنت سال‌های اخیر خود، پیش از رونمایی از نسل جدید پرچم‌دارش اقدام به انتشار تیزرهایی برای ارائه‌ی اطلاعات در رابطه با نسل جدید پرچم‌دارش می‌کند. آخرین تیزری که ال‌جی ساعاتی پیش منتشر کرده است، نشان از به‌کارگیری دوربین دوگانه ۱۳ مگاپیکسلی در پشت جی ۶ با زاویه‌ی دید ۱۲۵ درجه‌ای دارد.

در روزهای اخیر تصویری منتسب به پنل پشتی جی ۶ ال‌جی منتشر شده بود که نشان از به‌کارگیری دوربین دوگانه در پشت گوشی با چینشی شبیه به وی ۲۰ داشت. ال‌جی با انتشار پستی در وبلاگ خود، علاوه بر تأیید اینکه جی ۶ از وجود دوربین دوگانه ۱۳ مگاپیکسلی در پشت بهره می‌برد، به این نکته نیز اشاره کرده است که زاویه‌ی دوربین سلفی مورد استفاده در جی ۶ حدود ۱۰۰ درجه خواهد بود.

تیزر جدید جی 6 ال جی

بر اساس تیزر ال‌جی، زاویه‌ی دید دوربین دوگانه پشت گوشی ۱۲۵ درجه خواهد بود. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، با توجه به اینکه جی ۶ از وجود یک نمایشگر با نسبت تصویر ۱۸ به ۹ بهره می‌برد، کمپانی کره‌ای ویژگی‌هایی در دوربین این گوشی هوشمند اضافه کرده است تا از مزایای این نمایشگر استفاده کند.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، این دوربین قادر است تصاویری با نسبت تصویر یک به یک ثبت کند که از این‌رو می‌توان این تصاویر را به‌راحتی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. از دیگر قابلیت‌های دوربین جی ۶ باید به ایجاد تصاویر گیف از تصاویر پشت سرهم، تصاویر پانوراما ۳۶۰ درجه، حالت ثبت تصاویر غذا با اشباع رنگ و همچنین فیلترهای جدید اشاره کرد.

آخرین تصاویر فاش شده از جی ۶ نشان از این دارند که نمایشگر این گوشی هوشمند از قابلیت Always On بهره می‌برد. از جزئیات نمایشگر ال‌جی باید به سایز ۵.۷ اینچی آن با رزولوشن +QHD، تراشه اسنپدراگون ۸۲۱، گوگل اسیستنت و مقاومت در برابر نفوذ آب و گردوغبار اشاره کرد. انتظار می‌رود نسل جدید پرچم‌دار ال‌جی طی مراسمی ۸ اسفندماه در کنگره‌ی موبایل بارسلونا رونمایی شود.


منبع androidcentral

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید