سامسونگ ویدیوی یک دقیقه ای از گلکسی اس 8 را در MWC 2017 نمایش می‌دهد

سامسونگ ویدیوی یک دقیقه ای از گلکسی اس 8 را در MWC 2017 نمایش می‌دهد

بر اساس خبری که توسط یکی از رسانه‌های کره‌جنوبی منتشر شده، قرار است سامسونگ ویدیویی یک دقیقه‌ای از Galaxy S8 در جریان MWC 2017 نمایش دهد.

بر اساس اعلام قبلی، رویداد رسمی سامسونگ در جریان کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ روز ۲۶ فوریه (۸ اسفند) برگزار می‌شود و قرار است در این مراسم از گلکسی تب اس 3 رونمایی شود.

اما این تمام ماجرا نیست و به گزارش یکی از رسانه‌های کره‌جنوبی، قرار است شرکت‌کنندگان در این مراسم شانسی برای آشنایی با پرچمدار بعدی این غول کره‌ای داشته باشند. به همین منظور سامسونگ قصد دارد ویدیویی یک دقیقه‌ای از گلکسی اس 8 در جریان کنفرانس خود به نمایش درآورد.

همان‌طور که پیش‌تر سامسونگ تأیید کرده بود، پرچمدار بعدی این کمپانی اردیبهشت سال آینده رونمایی خواهد شد؛ ولی به نظر می‌رسد با پخش این کلیپ یک دقیقه‌ای، سامسونگ قصد دارد همچنان همه را کنجکاو نگه دارد.

هنوز مشخص نیست سامسونگ چه زمانی را به این پیش‌نمایش غیرقابل پیش‌بینی از گلکسی اس 8 اختصاص خواهد داد، ولی امیدواریم بتوانیم چیزهایی ببینیم که پیش‌تر در تیزرهای مختلف شاهد آن نبودیم.

گلکسی اس 8 روز ۲۹ مارس رونمایی می‌شود و عرضه‌ی آن از ۲۱ آوریل آغاز خواهد شد. اما گلکسی تب اس 3 زودتر از این گوشی راهی بازار می‌شود.

 


منبع phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید