اچ تی سی به‌جای برند وان بر برند یو تمرکز می‌کند

اچ تی سی به‌جای برند وان بر برند یو تمرکز می‌کند

به نظر می‌رسد اچ‌تی‌سی امسال قصد دارد فعالیت خود را به‌جای برند وان، بر برند یو متمرکز کند.

اچ‌تی‌سی به‌تازگی از دو گوشی هوشمند یو الترا (U Ultra) و یو پلی (U play) رونمایی کرده است. معرفی این دو محصول باعث شد بسیاری از کاربران به این موضوع فکر کنند که شرکت مورد بحث با برند وان خود چه خواهد کرد. همچنین به دلیل اینکه پرچم‌دار ۲۰۱۶ این کمپانی اچ‌تی‌سی ۱۰ نام گرفته است، به نظر می‌رسد پرچم‌دار امسال شرکت یادشده اچ‌تی‌سی ۱۱ نام گیرد. بنا بر اعلام وب‌سایت اندرویدپلیس، کمپانی اچ‌تی‌سی قصد دارد به‌جای برند وان روی برند یو کار کند. بنابراین از حالا به بعد نام پرچم‌داران و دستگاه‌های رده بالای بعدی این شرکت با برند یو همراه خواهد بود. این اقدام باعث می‌شود سؤالات بیشتری نیز در ذهن ایجاد شود. آیا در حال حاضر اچ‌تی‌سی یو الترا، جدیدترین پرچم‌دار این شرکت است؟ از آنجا که اچ‌تی‌سی ۱۰ در ماه آوریل سال گذشته معرفی شد، آیا در سال ۲۰۱۷ شاهد معرفی پرچم‌دار جدید دیگری از جانب اچ‌تی‌سی خواهیم بود؟

گوشی هوشمند اچ‌تی‌سی یو الترا با قیمت ۷۴۹ دلار به فروش می‌رود بنابراین می‌توان این دستگاه را یک پرچم‌دار محسوب کرد. در حقیقت قیمت این گوشی بیشتر از اچ‌تی‌سی ۱۰ است. برای یادآوری باید اشاره کنیم گوشی اچ‌تی‌سی ۱۰ سال گذشته با قیمت ۶۹۹ دلار روانه‌ی بازار شد. گوشی HTC U Ultra از یک پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۱ بهره می‌برد که در سال ۲۰۱۷ نمی‌توان این انتخاب را یک ایده‌ی مناسب برای اچ‌تی‌سی دانست؛ چراکه بیشتر گوشی‌های هوشمند پرچم‌داری که در کنگره‌ی جهانی موبایل MWC 2017 معرفی خواهند شد، از جدیدترین پردازنده‌ی معرفی‌شده توسط کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۳۵ بهره خواهند برد. گوشی اچ‌تی‌سی یو الترا بدنه‌ای غیر آلومینیومی دارد. این محصول باعث می‌شود طراحی سخت‌افزاری جدید کمپانی مورد بحث را مشاهده کنیم. این محصول مجهز به فریمی فلزی و بدنه‌ی پشتی شیشه‌ای است که همین موضوع باعث می‌شود شباهت بیشتری به گوشی‌های پرچم‌دار دیگر بازار، نظیر گلکسی اس ۷ و آنر ۸ داشته باشد.

اساسا با توجه به آنچه گفته شد، اچ‌تی‌سی تاکنون محصولی را که بتواند جایگزینی شایسته برای اچ‌تی‌سی ۱۰ باشد در سال جاری معرفی نکرده است. همان‌طور که اشاره شد، هنوز مشخص نیست آیا گوشی اچ‌تی‌سی یو الترا پرچم‌دار کمپانی تایوانی مورد بحث برای سال ۲۰۱۷ خواهند بود یا این شرکت شاید اواسط سال جاری گوشی‌های پرچم‌دار جدیدی معرفی خواهد کرد. اساسا سؤالات زیادی در مورد برنامه‌هایی که اچ‌تی‌سی در پیش گرفته است، وجود دارد و باید دید این کمپانی برای سال ۲۰۱۷ چه در سر دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید