سامسونگ احتمالا از یک دوربین در پشت گلکسی اس 8 استفاده می‌کند

سامسونگ احتمالا از یک دوربین در پشت گلکسی اس 8 استفاده می‌کند

شایعات جدیدی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد تنها از یک دوربین در پشت گلکسی اس 8 استفاده کند.

اپل با آیفون 7 پلاس نشان داد که همچون برخی دیگر از رقبا قصد دارد به سمت استفاده از دوربین دوگانه کوچ کند و به‌خوبی نیاز این بخش از بازار جهانی را فهمیده است. با اینکه انتظار می‌رود سامسونگ در گلکسی اس 8 نیز همین رویه را در پیش گیرد؛ لی جائه یانگ، نایب‌رئیس سامسونگ پیش‌تر گفته بود پرچم‌دار جدید این غول کره‌ای به یک دوربین بهینه‌شده مجهز خواهد شد و هنوز مشخص نیست آیا دقیقا سامسونگ قصد دارد از دوربین دوگانه استفاده کند یا خیر.

یکی از کاربران ویبو مدعی شده بود گلکسی اس 8 سامسونگ از دو دوربین در پشت دستگاه بهره خواهد برد، اما حالا به نظر می‌رسد این ادعا شاید هیچ‌گاه رنگ واقعیت به خود نگیرد و احتمالا یکی از نسخه‌های پرچم‌دار بعدی سامسونگ به دوربین دوگانه مجهز می‌شود. شایعات جدید می‌گویند سامسونگ در هر دو نسخه‌ی گلکسی اس 8 از نمایشگری با لبه‌های خمیده استفاده خواهد کرد و احتمال دارد سامسونگ همچون اپل تنها روی نسخه‌ی بزرگ‌تر، از دوربین دوگانه بهره بگیرد.

بسیاری از شایعات حاکی است که سامسونگ قصد دارد دکمه فیزیکی هوم را حذف و گلکسی اس 8 را در دو نسخه‌ی ۵.۷ و ۶.۲ اینچی معرفی کند؛ ولی هنوز هیچ‌چیز قطعی نیست.

استفاده از دوربین دوگانه در سال جاری، تقریبا بین تولیدکنندگان رواج پیدا کرده است و حتی از دوربین دوم در پشت دستگاه، برای مواردی چون ثبت تصاویر بوکه، زوم اپتیکال و... استفاده می‌شود. تصمیم سامسونگ برای استفاده از دوربین تکی نشان از اعتماد زیاد این غول کره‌ای به دوربین گوشی‌های خود دارد که با توجه به کیفیت دوربین گلکسی اس 7، خیلی هم ادعای دور از ذهنی نیست.

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده