تنها ۵.۱ یا ۵.۲ اینچ از نمایشگر آیفون پریمیوم 2017 در دسترس خواهد بود

تنها ۵.۱ یا ۵.۲ اینچ از نمایشگر آیفون پریمیوم 2017 در دسترس خواهد بود

تحلیلگران معتقد هستند که مدل پریمیوم آیفون ۲۰۱۷ دارای نمایشگر ۵.۸ اینچی است اما تنها قسمتی از این نمایشگر در دسترس خواهد بود.

شایعات زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل می‌خواهد در سال آینده آیفونی مجهز به نمایشگر اولد تولید کند، اما تاکنون مشخص نشده که ابعاد این تلفن هوشمند چقدر است و اختلاف‌نظر زیادی در مورد ابعاد نمایشگر مدل پریمیوم آیفون ۲۰۱۷ وجود دارد.

مینگ چی کیو، تحلیلگر KGI در گذشته گفته بود اپل قصد دارد آیفونی با نمایشگر ۵.۸ اینچ عرضه کند که صفحه آن منحنی است و از پنل اولد استفاده خواهد کرد. این در حالی بود که تحلیلگران Barclays مدعی شده بوده‌اند که محصول اپل تنها ۵ اینچ است اما از نمایشگر اولد منحنی بدون حاشیه بهره خواهد برد. وب‌سایت ژاپنی Nikkei نیز گفته است که آیفون پریمیوم ۵ اینچ است و پشت آن شیشه‌ای خواهد بود.

حال تحلیلگر KGI در ادعای تازه‌ای گفته است که مدل پریمیوم آیفون ۲۰۱۷ مجهز به نمایشگر اولد ۵.۸ اینچی خواهد بود، اما تنها ۵.۱ یا ۵.۲ اینچ آن فعال و در دسترس کاربران است. کیو علت این امر را طراحی خاص دستگاه بیان کرده که احتمالا منظور از طراحی، وجود لبه‌های منحنی است. وی در این مورد می‌گوید: 

ما تخمین می‌زنیم با وجود نظرات مختلف در سطح اینترنت، آیفون مجهز به نمایشگر اولد، ابعاد ۵.۱ الی ۵.۲ اینچ داشته باشد. اطلاعاتی که هم‌اکنون در سطح اینترنت وجود دارد از محصولی با نمایشگر بین ۵ الی ۵.۸ اینچ صحبت می‌کند که البته خلاف نظر ما نیست. ما حدس می‌زنیم که نمایشگر مدل پریمیوم آیفون ۲۰۱۷ دارای ابعاد ۵.۷ الی ۵.۸ اینچ باشد؛ اما به دلایل خاصی، به نحوی طراحی شود که تنها ۵.۱ یا ۵.۲ اینچ آن فعال بوده و بتوان استفاده کرد. به غیر از مدل پریمیوم، انتظار داریم که اپل مدل‌هایی از آیفون را با ابعاد ۴.۷ اینچ و ۵.۵ اینچ نیز معرفی کند که البته از پنل‌های TFT-LCD در آنها استفاده خواهد شد.

نظر شما در مورد تحلیل‌های کیو چیست؟

منبع macrumors

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید