تقاضای فراتر از انتظار برای گوشی های پیکسل علت تاخیر عرضه پرچمداران گوگل

تقاضای فراتر از انتظار برای گوشی های پیکسل علت تاخیر عرضه پرچمداران گوگل

کمپانی گوگل ضمن ابراز رضایت از میزان تقاضای دور از انتظار برای گوشی‌های پیکسل، اعلام کرد ممکن است عرضه‌ی پرچمداران این کمپانی با تاخیر روبرو شوند.

همین که بدانیم محصولی توسط گوگل طراحی و ساخته شده است، می‌تواند نشان‌دهنده‌ی میزان تقاضای زیاد برای آن باشد. گوشی‌های پیکسل و پیکسل ایکس‌ال که به عنوان پرچمداران گوگل در سال ۲۰۱۶ شناخته می‌شوند را می‌توان جزو بهترین محصولات موجود در بازار دانست که حتی با وجود اختلاف قیمتی فاحش نسبت به نکسوس‌های قبلی، تقاضای زیادی برای خرید آنها وجود دارد.

با اینکه این دو گوشی مشکلاتی نظیر ضد آب نبودن را به خود می‌بینند، اما حضور غول دنیای جستجو در پشت پرده‌ی طراحی و توسعه‌ی گوشی‌های پیکسل باعث می‌شود با خیال راحت آنها را خریداری کنید. در تازه‌ترین اخباری که به گوش می‌رسد، گویا میزان تقاضا و پیش خرید پرچمداران گوگل فراتر از انتظار توصیف شده است و این موضوع می‌تواند عرضه‌ی گوشی‌های پیکسل را با تاخیر روبرو کند.

بنابراین، نه تنها در شرایط فعلی خرید گوشی پیکسل و به ویژه پیکسل ایکس‌ال از گوگل استور و دریافت آنها در یک زمانی منطقی، کار بسیار سختی است، بلکه به نظر می‌رسد سری اول خریداران نیز باید زمان بیشتری را نسبت به زمانی که قبلا اعلام شده بود منتظر بمانند.

البته درباره‌ی تاخیر عرضه‌ی گوشی‌های پیکسل حرف و حدیث‌های زیادی به گوش می‌رسد و برخی نیز دستگاه‌های خود را دریافت کرده‌اند. اگر خوش‌شانس باشید و کمی صبر کنید، طی هفته‌های آتی تمامی مشکلات برطرف خواهد شد. گوگل روی موجودی دوباره‌ی گوشی‌های پیکسل سخت کار می‌کند.

البته همیشه راه ساده‌تری وجود دارد و آن هم مراجعه به خرده‌فروشان است. تحلیل‌گران پیش‌بینی کرده‌اند که تا پایان سال جاری میلادی ۴ میلیون گوشی پیکسل به فروش خواهد رسید.

منبع pocketnow
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده