گلکسی اس 8 رایگان، برنامه جدید سامسونگ برای حفظ خریداران گلکسی نوت 7 (بروزرسانی: جزئیات رسمی اعلام شد)

گلکسی اس 8 رایگان، برنامه جدید سامسونگ برای حفظ خریداران گلکسی نوت 7 (بروزرسانی: جزئیات رسمی اعلام شد)

گفته می‌شود سامسونگ در برنامه‌ی جدید خود برای حفظ خریداران گلکسی نوت 7 قصد دارد گلکسی اس 8 را به صورت رایگان در اختیار آنها بگذارد.

بعد از پایان عمر کوتاه گلکسی نوت 7، سامسونگ به عنوان بزرگترین فروشنده‌ی گوشی‌های هوشمند در دنیا تلاش دارد تا با ارائه‌ی پیشنهادهای مختلف به نوعی خسارات وارده به خریداران این فبلت را جبران کند. اوایل هفته‌ی جاری اعلام شد این غول کره‌ای قصد دارد در برنامه‌ی جدید خود، تخفیف‌های نقدی ویژه‌ای را برای خرید گلکسی اس 8 در نظر بگیرید تا دارندگان گلکسی نوت 7 بتوانند پرچمدار بعدی سامسونگ را راحت‌تر خریداری کنند.

البته پیش از این سامسونگ بارها پیشنهاد کرده‌ است که خریداران گلکسی نوت 7، فبلت خود را با دیگر گوشی‌های این کمپانی تعویض کنند. اکنون گزارشی جدید از کشور کره‌جنوبی مدعی شده است که سامسونگ در برنامه‌ی جدید خود قصد دارد گلکسی اس 8 را به صورت رایگان یا در ازای مبلغ اسمی و صوری آن به خریداران گلکسی نوت 7 واگذار کند.

براساس این گزارش، برنامه‌ی جدید سامسونگ تنها برای آنهایی در دسترس است که در حال حاضر گلکسی نوت 7 خود را با گلکسی اس 7 و اس 7 اج معاوضه کرده‌اند. این افراد می‌توانند سال آینده دوباره دستگاه فعلی خود را به صورت رایگان با گلکسی اس 8 تعویض کنند. گفته می‌شود بهای این مبادله بسته به اینکه بار اول یا دوم تعویض گلکسی نوت 7 باشد، می‌تواند رایگان باشد.

یکی از کارمندان سامسونگ گفته است:

برنامه‌ی جدید سامسونگ با این هدف طراحی شده است که فرایند تعویض گلکسی نوت 7 با گوشی‌های موجود این کمپانی ساده‌تر انجام شود تا سال آینده پرچمدار ما عرضه شود.

اینکه سامسونگ چگونه می‌خواهد این ادعا را مدیریت کند فعلا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و در شرایط فعلی جزئیات مربوط به این خبر منتشر نشده است. باید منتظر باشیم و ببینیم چه زمانی سامسونگ این ادعا را به صورت رسمی تایید یا تکذیب می‌کند.

بروزرسانی:

سامسونگ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد خریداران گلکسی نوت ۷ که گوشی خود را با گلکسی اس ۷ یا اس ۷ اج تعویض کرده‌اند، زمانی که گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ در سال ۲۰۱۷ عرضه شدند می‌توانند گوشی سری اس ۷ خود را بار دیگر با پرچمداران سال ۲۰۱۷ سامسونگ تعویض کنند. 

البته سامسونگ تایید کرده است که این افراد باید نصف مبلغ خرید اس ۷ یا اس ۷ اج را پرداخت کنند که این مبلغ طی اقساط ۱۲ ماهه پرداخت می‌شود. البته کسانی که گلکسی نوت ۷ را در گذشته با اس ۷ یا اس ۷ اج تعویض کرده‌اند نیز می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

منبع sammobile

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید