پرچمدار هواوی با نمایشگر خمیده تحت عنوان میت 9 پرو رونمایی می‌شود

پرچمدار هواوی با نمایشگر خمیده تحت عنوان میت 9 پرو رونمایی می‌شود

در آستانه رونمایی از نسل جدید پرچمدار میت، تصویری منتسب به میت 9 پرو هواوی فاش شده که نشان از عرضه‌ی نسخه‌ی مجهز به نمایشگر خمیده این گوشی دارد.

هواوی در نظر دارد تا نسل جدید گوشی هوشمند خود از سری میت را با نام میت ۹ راهی بازار کند. حال تصویری از نسخه‌ی مجهز به نمایشگر خمیده از این گوشی هوشمند فاش شده است. پیش از این شایعات حکایت از این داشتند که هواوی نمونه‌ای مجهز به نمایشگر خمیده را در دست طراحی دارد که با نام Long Island شناخته می‌شود، حال آنکه منابع نزدیک به هواوی نام این گوشی هوشمند را میت ۹ پرو اعلام کرده‌اند.

هواوی نسخه‌ای مجهز به نمایشگر تحت از این گوشی هوشمند را نیز رونمایی خواهد کرد که با نام میت ۹ شناخته خواهد شد. این گوشی با نام Manhattan در هواوی شناخته می‌شود.

هر دو گوشی هوشمند از وجود نمایشگر ۵.۹ اینچی با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل برای نسخه‌ی خمیده و ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ برای نسخه‌ی تخت بهره خواهند برد. همچنین باید به تراشه‌ی HiSilicon Kirin 960 در کنار حافظه‌ی رم ۴ گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی ۶۴ تا ۲۵۶ گیگابایتی اشاره کرد.

شنیده‌ها حکایت از این دارد که هواوی به دلیل عرضه‌ی یک هدست واقعیت مجازی برای پلتفرم DayDream VR گوگل، رزولوشن نسخه‌ی خمیده را QHD انتخاب کرده است. از دیگر اطلاعات ارائه شده باید به بهره‌گیری از اندروید ۷ نوقا تنها در نسخه‌ی خمیده در زمان عرضه اشاره کرد.

از دیگر قابلیت‌های این گوشی‌های هوشمند دوربین دوگانه تحت لیسانس لایکا است. انتظار می‌رود هواوی ۱۳ آبان ماه یا ۳ نوامبر که مصادف با پنجشنبه‌ی هفته‌ی آینده است، گوشی هوشمندش را رونمایی کند.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع venturebeat
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده