توجه ویژه سامسونگ به گلکسی اس 8 به دلیل وجود تغییرات زیاد

توجه ویژه سامسونگ به گلکسی اس 8 به دلیل وجود تغییرات زیاد

بعد از مشکلات پیش آمده برای گلکسی نوت 7، به نظر می‌رسد سامسونگ توجه بیشتری را صرف تولید گلکسی اس 8 خواهد کرد.

گلکسی اس 8 سامسونگ از جهات مختلف می‌تواند محصولی کلیدی و سرنوشت‌ساز برای سامسونگ باشد. گفته می‌شود این گوشی پرچمدار نه تنها تغییرات زیادی را به خود خواهد دید، بلکه باید خاطره‌ی تلخ گکلسی نوت 7 را ذهن کاربران پاک کند. از همین رو سامسونگ قصد دارد توجه ویژه‌ای را صرف تولید این محصول کند.

وب‌سایت خبری ET News از کره‌جنوبی گزارش کرده است که سامسونگ به دلیل اعمال تغییرات زیاد و برای جلوگیری از مشکلات پیش آمده برای گلکسی نوت 7، قصد دارد توجه و دقت بسیار ویژه‌ای را صرف توسعه و تولید Galaxy S8 کند.

ای‌تی نیوز مدعی شده که گلکسی اس 8 تغییرات زیادی خواهد داشت که می‌توان به تعبیه حسگر اثر انگشت زیر پنل شیشه‌ای نمایشگر، دوربین دوگانه، پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۰ و طراحی قسمت جلو که نمایشگری با حاشیه‌ی بسیار کم، اشاره کرد.

پیش‌تر در ماه سپتامبر Korea Herald از این تغییرات گسترده در توسعه‌ی گلکسی اس 8 خبر داده بود. در آن گزارش آماده بود که بهترین راه چاره برای پاک کردن خاطره‌ی تلخ گلکسی نوت 7 و مقابله با انتقادات تند و تیزی که به این شرکت وارد می‌شود، عرضه‌ زودتر از موعد گلکسی اس ۸ است که البته این اتفاق رخ نداد و سامسونگ همچنان معرفی نسل جدید گلکسی اس ۸ را در MWC 2017 انجام خواهد داد.

شاید عرضه‌ی حجم زیادی از گلکسی نوت 7 در بازار پیش از معرفی آیفون 7 اپل، بزرگترین مشکل سامسونگ بود. حالا باید سامسونگ دقت کند که وقتی قرار است گلکسی اس 8 با تغییرات زیاد در بخش سخت‌افزار، طراحی و نرم‌افزار همراه باشد، به طور ناگهانی حجم زیادی از این پرچمدار را روانه‌ی بازار نکند و پیش از هر اقدامی تمامی تست‌های کیفی لازم را انجام دهد.

در نظر داشته باشید که تمامی این موارد تنها در حد گمانه‌زنی هستند و باید منتظر هر گونه خبر رسمی از سوی سامسونگ باشیم و قطعا در مراسم این کمپانی با تغییرات جدید گلکسی اس 8 آشنا خواهیم شد.

منبع businessinsider
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده