آخرین آپدیت ویندوزفون با نام Lumia Denim به دستگاه‌های لومیا می‌آید

پنج‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۳
مطالعه 2 دقیقه
آخرین برزورسانی که مایکروسافت برای ویندوزفون منتشر کرد، نام Upfate 1 را بر خود داشت و هم‌اکنون بر روی چند دستگاه‌ ویندوفونی مثل اچ‌ تی سی وان M8 حضور دارد. با این حال، اعمال این بروزرسانی را بر روی دستگاه‌های لومیا تاکنون ندیده‌ایم. مایکروسافت به تازگی از این بروزرسانی با نام Lumia Denim  برای تلفن‌های لومیا بعنوان ادامه‌ای بر نسخه Cyan رونمایی کرده است.
تبلیغات

 در کنار ویژگی‌های استانداردی که همراه با Update 1 (مثل پوشه بندی) عرضه خواهد شد، قرار است بهبود‌هایی در بخش دوربین و دستیار صوتی کورتانا نیز اعمال شود.

اگرچه اغلب دستگاه‌های رده بالای لومیا تجربه عکس‌برداری بسیار عالی را به کاربر ارائه می‌دهند اما مدت زمانی که در عمل برای اجرای دوربین و انجام تصویر برداری به طول می انجامد تقریبا نا امیدکننده است. این ایراد نه تنها موجب سرعت پایین پردازش اپلیکیشن دوربین برای ورود به برنامه شده است، بلکه در زمان میان یک تصویر تا تصویر بعد نیز فاصله‌ی قابل توجهی وجود دارد. حال بروزرسانی Denim آمده تا هر دوی این مشکلات را برطرف کرده و ضمن افزایش سرعت تصویر برداری به محض خارج کردن دستگاه از جیب، فاصله‌ی میان یک تصویر تا ثبت تصویر بعدی را نیز بهبود بخشیده است.

یک خصوصیت جالب در اپلیکیشن دوربین لومیا، قابلیت ثبت یک تصویر با فلش و دیگری بدون آن است. در نهایت هنگام ویرایش نهایی تصویر، امکان انتخاب سطح نور تابیده شده به تصویر در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. به بیان دیگر، اگر تصویر با فلش زیاد از حد روشن باشد و بدون آن نیز زیاد از حد تاریک شده باشد، از این پس کاربر قادر خواهد بود حالتی بینابین را انتخاب کرده و بهترین نتیجه را بدست آورد.

منزلگاه اول آپدیت مهم Denim لومیا ۹۳۰ و ۱۵۲۰ خواهد بود و در نهایت برای تمام دستگاه‌های لومیا مبتنی بر ویندوزفون ۸.۱ تا پایان سال ۲۰۱۴ عرضه خواهد شد. Lumia Camera نیز به شکل جداگانه تا پایان ۲۰۱۴ برای دانلود در دسترس قرار خواهد گرفت.

این خبر در حال بروزرسانی است...

کلیه اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه را در صفحه‌ی zoomit.ir/ifa-2014/ دنبال کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات