تماشا کنید: تصاویر رندر جدید سه بعدی پیکسل ایکس ال گوگل در قالب ویدیو فاش شد

تماشا کنید: تصاویر رندر جدید سه بعدی پیکسل ایکس ال گوگل در قالب ویدیو فاش شد

چند روز مانده به رونمایی از محصولات گوگل، OnLeaks@ ویدیویی منتشر کرده که در آن می‌توان تصاویر پیکسل ایکس ال را مشاهده کرد.

گوگل سه‌شنبه‌ی هفته‌ی جاری کنفرانسی را برای رونمایی از محصولات جدیدش برگزار می‌کند که با توجه به اخبار منتشر شده به نظر می‌رسد یکی از جالب‌ترین کنفرانس‌های گوگل خواهد بود. از جمله‌ی محصولات جدید گوگل که در این کنفرانس رونمایی خواهد شد، گوشی‌های هوشمند پیکسل و پیکسل ایکس ال است.

تاکنون اخبار و شایعات متعددی در خصوص نسل بعدی گوشی‌های هوشمند گوگل منتشر شده است. آخرین تصاویر فاش شده در مورد پیکسل ایکس ال گوگل است که در قالب افشای تصاویر رندر بصورت ویدیویی توسط OnLeaks@ اتفاق افتاده است. براساس اطلاعات ارائه شده توسط OnLeaks این رندرهای سه بعدی با استفاده از فایل‌های CAD طراحی پیکسل ایکس ال طراحی شده است. با استفاده از این ویدیو که تصاویر رندر را به همراه دارد می‌توان نگاه بهتری به ظاهر این گوشی هوشمند که هنوز رونمایی نشده، داشت.

گوگل سال جاری میلادی با کنار گذاشتن نام نکسوس برای گوشی‌های هوشمندش، از برند پیکسل استفاده می‌کند که شامل دو نسخه‌ی پیکسل و پیکسل ایکس ال خواهد بود. پیکسل ایکس ال از نمایشگر بزرگ‌تری در مقایسه با پیکسل بهره خواهد برد. براساس شنیده‌ها مشخصات فنی این گوشی هوشمند شامل نمایشگر ۵.۵ اینچی با رزولوشن QHD و باتری ۳۴۵۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود.

نظر شما در مورد این گوشی هوشمند چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده