آیفون 7 پلاس در رنگ رز گلد و دوربین دوگانه رویت شد

آیفون 7 پلاس در رنگ رز گلد و دوربین دوگانه رویت شد

آیفون ۷ پلاس یکی از گوشی‌های اپل است که به زودی به طور رسمی معرفی خواهد شد. با نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی گوشی‌های اپل، انتشار تصاویر جدید به همراه خبرها و شایعات پیرامون این گوشی‌ها افزایش پیدا می‌کند. امروز نیز یک عکس جدید از آیفون ۷ پلاس با رنگ رزگلد و دوربین دوگانه منتشر شده است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

وقتی به پایان ماه آگوست نزدیک می‌شویم، انتشار تصاویر، شایعات و خبرها پیرامون محصولات اپل به اوج خود می‌رسد. امروز یک تصویر جدید از آیفون ۷ پلاس منتشر شده که دوربین دوگانه‌ی این نسخه از آیفون را به خوبی نشان می‌دهد. تصویر مورد نظر به احتمال زیاد معتبر است اما باز هم احتمال تقلبی بودن این آیفون وجود دارد.

به هر حال، هر آنچه که در این تصویر مشخص است، با اخبار و شایعات قبلی هماهنگی دارد. رنگ رز گلد مخصوص اپل، دوربین دوگانه‌ و نوارهای آنتن در بالا و پایین این دستگاه به همراه باریکی آن، از مواردی هستند که با اخبار گذشته هماهنگی دارند. البته در پشت دستگاه تنها عبارت iPhone در‌ج شده و خبری از عبارت iPhone 7 یا iPhone 7 Plus نیست. این بدان معنا است که این تصویر از یک گوشی که در مراحل نهایی قرار ندارد گرفته شده یا تنها تصویر یک مدل است.

iphone 7 plus

طبق خبرهایی که تا‌کنون منتشر شده، آیفون ۷ پلاس به ۳ گیگابایت حافظه‌ی رم و پردازنده‌ی سریع‌تر A10 مجهز خواهد بود. در مورد قابلیت‌های دوربین دوگانه خبری منتشر نشده اما آنچه که در دوربین‌های دوگانه‌ی گوشی‌های اندرویدی دیده‌ایم، قابلیت‌های کادربندی گسترده، ویرایش عمق تصاویر و نورپردازی قوی‌تر در عکس‌ها بوده است. یکی از شایعات دیگر در مورد محصولات جدید اپل، استفاده‌ی این شرکت از زوم اپتیکال در دوربین آیفون ۷ پلاس است. به هر حال کمتر از یک ماه تا معرفی رسمی گوشی‌های جدید اپل زمان باقی است و هنوز نمی‌توان با قاطعیت در مورد هیچ یک از شایعات منتشر شده اظهار نظر کرد.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده