رندرهای فبلت می نوت 2 شیائومی منتشر شد

رندرهای فبلت می نوت 2 شیائومی منتشر شد

شیائومی می نوت 2 یکی از مهم‌ترین گوشی‌های هوشمند نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۶ خواهد بود. Pan Juitang به عنوان یک تحلیلگر می‌گوید که احتمالا پرچمدار جدید شیائومی در ماه جاری میلادی (اوت) معرفی خواهد شد، اما تاکنون خبری رسمی در خصوص تاریخ برگزاری رویداد معرفی این فبلت در ماه اوت منتشر نشده اما تصویر رندری از این گوشی در دست است.

به لطف شایعات منتشر شده، اکنون تصویری نسبتا واضح از می نوت ۲ با مشخصاتی همچون دوربین دوگانه، نمایشگر خمیده و پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۱، در دست است. امروز یکی از کاربران شیائومی، تعدادی رندر را از می نوت 2 که بر مبنای شایعات پیرامون این گوشی ساخته، منتشر کرده است.

به نظر می‌رسد که در این رندرها نیز از همان بدنه‌ی شیشه‌ای سه بعدی گوشی هوشمند می 5 استفاده شده است، با این تفاوت که دوربین دوگانه و نمایشگر خمیده‌ی ذکر شده در شایعات نیز به آن اضافه شده است. در حقیقت چند روز پیش تصاویری از نمایشگر خمیده‌ی می نوت 2 منتشر شد، که در آن شباهت‌هایی بین طراحی این فبلت با گلکسی نوت ۷ قابل مشاهده است. به نظر می‌رسد که این رندرها با در نظر گرفتن تمام این اطلاعات، طراحی شده است. در حال حاضر نمی‌توان با قطعیت در خصوص نزدیک بودن رندرهای منتشر شده به طرح نهایی می نوت 2 نظر داد.

نمایشگر خمیده و کلید هوم مستطیلی، ظاهر بسیار جذابی را به نمای جلویی دستگاه بخشیده است. همچنین در رندرهای منتشر شده، اسپیکرها در بخش پایین دستگاه و در طرفین پورت USB نوع C قرار گرفته‌اند. در نمای پشت دستگاه همانند گوشی می 5 شاهد به کارگیری یک بدنه‌ی شیشه‌ای هستیم. دوربین دوگانه نیز در این نما قابل مشاهده است. در پایان می‌توانید رندرهای ذکر شده را مشاهده کنید:

منبع gizmochina
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده