تصاویر جدید از گوشی F8331 سونی فاش شد

تصاویر جدید از گوشی F8331 سونی فاش شد

به تازگی خبرهایی درباره‌ی عرضه‌ی یک محصول جدید توسط سونی با کد شرکتی F8331 منتشر شده است. در هفته‌های اخیر برخی از مشخصات این گوشی از طریق انتشار بنچمارک‌های آن رویت شده و تصاویری نیز از زوایای مختلف آن منتشر شده است. دیروز هم دو تصویر جدید از گوشی Sony F8331 منتشر شده است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

سونی در کنگره‌ی جهان موبایل، گوشی‌های Xperia X، Xperia XA و Xperia X Performance را معرفی کرد. بعد از این مراسم مشخص نبود که آیا سونی گوشی دیگری در سال جدید معرفی خواهد کرد یا خیر. پس از مدتی گوشی اکسپریا XA اولترا معرفی شد و در هفته‌های اخیر نیز خبرهایی از یک گوشی دیگر از این کمپانی منتشر شده است. در حال حاضر این گوشی با نام Sony F8331 شناخته می‌شود و نام تجاری آن مشخص نیست.

تا‌کنون برخی از مشخصات F8331 از طریق بنچمارک‌ها فاش شده است. علاوه بر آن تصاویری از زوایای مختلف این گوشی در دسترس قرار گرفته است. روز گذشته، دو تصویر دیگر از این گوشی فاش شد. در این تصاویر، نمای جلویی و پشتی گوشی قابل مشاهده است. البته اطلاعات جدیدی از مشخصات F8331 منتشر نشده است.

مشخصاتی که تا‌کنون در مورد این گوشی سونی در دسترس قرار گرفته‌، اندروید ۶.۰.۱ را برای آن تایید کرده‌اند. حافظه‌‌ی داخلی ۳۲ گیگابایتی به همراه ۳ گیگابایت رم، از دیگر مشخصات F8331 است. بنچمارک‌های منتشر شده، پردازنده‌ی این گوشی را اسنپدراگون ۸۲۰ عنوان کرده‌اند و در مورد پردازنده‌ی گرافیکی آن نیز خبرها حاکی از استفاده از آدرنو ۵۳۰ هستند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده