انتشار تصاویر و مشخصات جدید از گوشی Moto E3

انتشار تصاویر و مشخصات جدید از گوشی Moto E3

Moto E3 نام جدیدترین محصول موتورولا است که در تاریخ ۱۴ جولای به طور رسمی معرفی شد. در این مراسم، اطلاعات نسبتا کاملی به همراه چند تصویر از این گوشی منتشر شد. روز گذشته تعدادی دیگر از تصاویر این گوشی به همراه مشخصات دقیق‌تر آن منتشر شده است. این گوشی ابتدا با قیمت ۹۹ پوند در انگلستان عرضه خواهد شد. در ادامه با زومیت همراه باشید.

موتورولا که دیگر به عنوان زیرمجموعه‌ای از لنوو شناخته‌ می‌شود، در تاریخ ۱۴ جولای از گوشی جدید خود با نام موتو ای ۳ رونمایی کرد. در مراسم رونمایی، تعدادی تصویر به همراه برخی مشخصات فنی این گوشی منتشر شد اما اشاره‌ای به مشخصاتی مانند حافظه‌ی داخلی و حافظه‌ی رم نشد. روز گذشته، تعدادی دیگر از تصاویر این گوشی از زوایای مختلف و همچنین مشخصات کامل‌تری از آن منتشر شده است.

مشخصات فنی منتشر شده، به حافظه‌ی داخلی این گوشی اشاره می‌کنند که ۸ گیگابایت گزارش شده است. متاسفانه باز هم اطلاعاتی در مورد حافظه‌ی رم موتو ای ۳ منتشر نشده و تنها امکان استفاده از کارت حافظه تا ۳۲ گیگابایت تایید شده است. در مورد پردازنده نیز در زمان معرفی به این نکته اشاره شده بود که از یک پردازنده‌ی ۴ هسته‌ای در این گوشی استفاده خواهد شد. با توجه به این که Moto E3 یک گوشی میان‌رده با قیمت پایین خواهد بود، انتظار می‌رفت که از یک پردازنده‌ی ارزان‌قیمت در این گوشی استفاده شود. طبق اطلاعاتی که روز گذشته منتشر شد، استفاده از یک پردازنده‌ی ۱.۰ گیگاهرتزی مدیاتک برای این گوشی تایید شده و البته در مورد مدل دقیق آن اطلاعاتی در دست نیست. از دیگر امکاناتی که این گوشی به آن مجهز است، پوشش نانوی Splash Guard است که در برابر مواد مختلف مانند آب از آن محافظت می‌کند. البته این بدان معنا نیست که موتو ای ۳ یک گوشی ضد آب است.

طبق اطلاعاتی که پیش از این منتشر شده بود، Moto E3 ابتدا با قیمت ۹۹ پوند در انگلستان عرضه خواهد شد. پیش از این تاریخ عرضه‌ی این گوشی سپتامبر تخمین زده شده بود اما اخیرا اطلاعات منتشر شده، ماه آگوست را برای عرضه‌ی E3 عنوان کرده‌اند. در مورد عرضه‌ی این گوشی در ایالات متحده خبری منتشر نشده است اما با توجه به گرفتن تاییدیه‌ی FCC، باید منتظر اطلاعات جدید در مورد عرضه‌ی Moto E3 در این کشور نیز باشیم.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده