آیفون 7 اپل به یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی مجهز می شود

آیفون 7 اپل به یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی مجهز می شود

به نظر می‌رسد آیفون 7 اپل و گلکسی نوت 7 سامسونگ در بازار شایعات و افشاگری نیز با هم رقابت سختی دارند. روزی نیست که گمانه‌زنی‌های زیادی پیرامون محصولات آتی دو غول فناوری منتشر نشود. به تازگی OnLeaks@ اعلام کرده آیفون 7 اپل به یک باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد. با زومیت همراه باشید.

در حالی که قرار است اپل ماه سپتامبر از آیفون بعدی خود موسوم به آیفون 7 رونمایی کند، بازار شایعات و گمانه‌زنی‌ها پیرامون پرچمدار بعدی کوپرتینونشین‌ها داغ است. تا امروز بیشتر تمرکز روی دوربین دوگانه، حذف جک صوتی ۳.۵ میلی‌متری، بازطراحی خطوط آنتن و میزان حافظه‌ی داخلی آیفون 7 بوده است. اما در تازه‌ترین خبر، افشاگری به نام OnLeaks@ اعلام کرده آیفون 7 به باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد که نسبت به باتری ۱۷۱۵ میلی آمپر ساعتی آیفون 6 اس ۱۴ درصد ظرفیت بیشتری دارد.

البته این افشاگر اعلام کرده این خبر تا حدود زیادی درست و قابل اطمینان است ولی صد درصد نمی‌توان روی آن حساب کرد. به هر حال باید تا ماه سپتامبر و زمان رویداد رسمی اپل برای آیفون 7 منتظر باشیم.

با اینکه ۱۴ درصد بزرگتر شدن باتری آیفون 7 نسبت به آیفون 6 اس لزوما به معنای ۱۴ درصد شارژدهی بهتر نیست اما می‌تواند خبر خوبی برای کاربران این گوشی باشد. ضمن اینکه اگر قرار باشد آیفون 7 پلاس نیز معرفی شود، بی‌شک باید منتظر باتری بزرگتر برای این فبلت باشیم.

نظر شما چیست؟

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده