میت 9 هواوی احتمالا ۱۱ شهریور رونمایی می‌شود

 میت 9 هواوی احتمالا ۱۱ شهریور رونمایی می‌شود

نمایشگاه IFA 2016 از ۱۲ تا ۱۷ شهریور ماه برگزار می‌شود. با وجود اینکه چند ماه تا به آغاز کار این نمایشگاه فناوری در آلمان مانده، هواوی دعوتنامه‌های مراسم خود برای یک روز پیش از آغاز نمایشگاه را ارسال کرده است. انتظار می‌رود چینی‌ها در این مراسم میت ۹ را رونمایی کنند. با زومیت همراه باشید.

نمایشگاه فناوری IFA 2016 از ۱۲ تا ۱۷ شهریور ماه در کشور آلمان برگزار خواهد شد. با وجود اینکه هنوز دو ماه تا زمان آغاز این نمایشگاه باقی مانده، اما هواوی دعوتنامه‌های خود را برای یک روز پیش از برگزاری این نمایشگاه ارسال کرده است.

ایفا همواره به عنوان یک گردهمایی مهم در دنیای فناوری و مخصوصا گجت‌های هوشمند مطرح بوده است. هواوی نیز در سال‌های اخیر در زمره‌ی کمپانی‌های قرار گرفته که در جریان این نمایشگاه نسل جدید گوشی‌های هوشمند پرچمدار خود را رونمایی می‌کنند. برای مثال این کمپانی در سپتامبر سال ۲۰۱۴ از میت ۷ در جریان ایفا ۲۰۱۴ رونمایی کرد. سال گذشته شاهد رونمایی از میت اس در ایفا بودیم، هرچند میت ۸ نیز چند ماه پس از این گوشی رونمایی شد. انتظار می‌رود چنین روندی در نمایشگاه سال جاری نیز پیاده شد.

انتظار می‌رود هواوی در جریان نمایشگاه ایفا ۲۰۱۶ از نسل جدید میت اس که احتمالا میت اس ۲ نام دارد، رونمایی کند. شنیده‌ها حکایت از این دارد که این گوشی هوشمند با نسخه‌ی جدید فناوری فورس تاچ این کمپانی همراه خواهد شد. البته گمانه‌هایی نیز مطرح شده‌اند که از موفقیت نشدن میت اس برای هواوی حکایت دارند، از این‌رو شماری از پیش‌بینی‌ها از بروزرسانی نشدن این گوشی هوشمند توسط چینی‌ها حاکی است.

افرادی که معتقدند میت اس ۲ رونمایی نخواهد شد، معرفی میت ۹ را بسیار محتمل‌تر عنوان می‌کنند. این افراد معتقدند که عرضه‌ی زودهنگام میت ۹ می‌تواند سیاست بسیار منطقی‌تری باشد، چراکه این گوشی هوشمند پرچمدار می‌تواند با گلکسی نوت ۷ سامسونگ در کنار آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس اپل به رقابت بپردازند.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع gizmochina
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده