همراه اول گوشی های شیائومی را قسطی می‌فروشد

همراه اول گوشی های شیائومی را قسطی می‌فروشد

همراه اول ۴ گوشی‌ شیائومی را به صورت قسطی می‌فروشد. این ۴ گوشی به همراه سیم کارت اعتباری و بسته‌ی ترکیبی «مکالمه، پیامک و اینترنت» واگذار می‌شود. همراه اول و واردکننده‌ی رسمی شیائومی از سال پیش همکاری خود را آغاز کردند. همراه زومیت باشید.

همراه اول برای اولین بار در ایران به عرضه‌ی گوشی هوشمند شیائومی به همراه میزان مشخصی اعتبار ماهانه به مدت یکسال (شامل مکالمه، دیتا و پیامک) به صورت اقساطی کرده است.

در این طرح، مشترکان دائمی همراه اول براساس ارزش سیم کارت شان تخصیص اعتبار شده و می توانند با خرید یکی از بسته های در نظر گرفته شده که ترکیبی از «مکالمه، پیامک و اینترنت همراه» و یک مدل گوشی هوشمند شیاومی است؛ بدون نیاز به ضامن، اقدام به خرید اقساطی کرده و هزینه آن را طی یکسال پرداخت کنند.

برای خرید، مشترکان باید از طریق «مراجعه به فروشگاه‌های همراه» و یا «ارسال عدد ۲۲ به سرشماره ۸۰۱۸» اقدام کنند.

همچنین تمامی مشترکان همراه اول می توانند جهت خرید نقدی گوشی، که به همراه یک عدد کارت اینترنت هدیه ۶ ماهه و سیم کارت اعتباری رایگان عرضه می‌شود به فروشگاه‌های همراه اول مراجعه و یا عدد ۲۲ را به سرشماره ۸۰۱۸ ارسال کنند.

بسته‌های همراه اول و گوشی‌های شیائومی در جدول زیر قابل مشاهده هستند.(توجه داشته باشید که قیمت‌های پیش قسط، اقساط ماهانه و جمع کل مربوط به جمع قیمت گوشی و قیمت بسته است)

نام گوشیمکالمه(دقیقه)پیامک(تعداد)اینترنت(گیگابایت)پیش قسطاقساط ماهانهجمع کل
Mi 4۷۵۰۷۵۰۲۱۷۸،۹۰۰۱۰۹،۶۰۰۱،۴۹۴،۵۰۰
Mi 4i۵۰۰۵۰۰۱۱۳۵،۷۰۰۹۰،۹۰۰۱،۲۲۶،۸۰۰
Redmi 2۲۵۰۲۵۰۰.۵۸۰،۹۰۰۶۴،۳۰۰۸۵۲،۹۰۰
Redmi note 2۵۰۵۰۴۹۹،۵۰۰۸۸،۸۰۰۱،۱۶۵،۳۰۰
بسته‌ها ماهانه بوده و تا ۱۲ ماه تکرار می‌شودقیمت‌ها به تومان است
هر چهار گوشی گارانتی ۲۴ ماهه شرکت آسوشید تجارت دارد.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده