قیمت چهار نسخه وان پلاس 3 فاش شد

قیمت چهار نسخه وان پلاس 3 فاش شد

وان‌پلاس ۳ نام پرچم‌دار جدید شرکت چینی وان‌پلاس است که گفته می‌ّشود ۲۶ خرداد ماه معرفی می‌شود. امروز اطلاعاتی در خصوص قیمت و میزان تولید این پرچم‌دار منتشر شده که بر اساس آن گفته می‌شود محصول مذکور در چهار نسخه عرضه خواهد شد و البته وان‌پلاس تصمیم دارد ۱ میلیون دستگاه از آن تولید کند. همراه زومیت باشید.

مدت نسبتا زیادی است که اخباری در خصوص محصول جدید شرکت وان‌پلاس با نام وان‌پلاس ۳ منتشر می‌شود ولی فعلا شرکت تولید کننده آن را معرفی نکرده است. روز گذشته این شرکت چینی اعلام کرد محصول جدیدش در ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد) معرفی می‌شود و با این اوصاف فعلا حدود دو هفته تا معرفی این محصول زمان باقی مانده است. اما امروز توضیحی ارائه شده که تاحدودی دلیل این تاخیر را مشخص می‌کند و تقریبا جواب قاطعی برای این موضوع است.

بر اساس آنچه که Mocha RQ اعلام کرده، وان‌پلاس در تلاش است تا حدود ۱ میلیون دستگاه از این محصول تولید کند. با این اوصاف وان‌پلاس سعی می‌کند تا تعداد بسیار زیادی از وان‌پلاس ۳ را برای فروش در طول روز‌های آینده آماده کند.

وان پلاس 3

در کنار اطلاعاتی که در خصوص برنامه وان‌پلاس برای میزان تولید پرچم‌دار جدیدش منتشر شده، شاهد اطلاعاتی نیز در خصوص قیمت این دستگاه هستیم. برخلاف شایعات پیشین که گفته می‌شد قیمت این محصول جدید از ۱۹۹۹ یوآن (۳۰۸ دلار) شروع می‌شود، شایعات فعلی حاکی از آن است که وان‌پلاس ۳ در چهار نسخه روانه بازار می‌شود و به دلیل اینکه محصول مذکور بدنه فلزی خواهد داشت، هزینه تولید آن بیشتر از دستگاه‌هایی است که بدنه پلاستیکی دارند. حال بهای این محصول همانند بالاترین نسخه از شیائومی Mi۵ از ۲۲۹۹ یوآن شروع می‌شود. نسخه دوم پرچم‌دار جدید وان‌پلاس در رقابت با مدل Le Max ۲ قرار دارد. سومین نسخه از این محصول با برترین نسخه از ZUK Z۲ Pro رقابت می‌کند و در نهایت، نسخه چهارم از این دستگاه رقیبی برای هواوی آنر V۸ است. با این اوصاف گفته می‌شود که این چهار محصول با قیمت‌های ۲۲۹۹ یوآن (۳۴۹ دلار)، ۲۴۹۹ یوآن (۳۷۹ دلار)، ۲۶۹۹ یوآن (۴۱۰ دلار) و ۲۷۹۹ یوآن (۴۲۵ دلار) روانه بازار می‌شوند.

این نسخه‌های وان‌پلاس از لحاظ حافظه، جنس قاب پشتی و سایر ویژگی‌ها با یکدیگر متفاوت هستند. این اولین باری است که در خصوص استراتژی عرضه چهار نسخه از یک محصول توسط وان‌پلاس می‌شنویم و البته اطلاعات زیادی نیز از این چهار مدل نداریم. اما اگر این موضوع درست باشید، در طول روز‌های آینده باید منتظر اطلاعات مختلفی در خصوص آن‌ها باشیم.

منبع gizmochina
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده