وان پلاس نام تجاری Dash Charge را ثبت کرد؛ OnePlus 3 در راه است؟

وان پلاس نام تجاری Dash Charge را ثبت کرد؛ OnePlus 3 در راه است؟

اولین نسل تلفن هوشمند وان‌پلاس با نام OnePlus One توانست بخوبی در بین دوست‌داران تلفن‌های هوشمند جای خود را باز کند. پس از آن شاهد عرضه وان‌پلاس 2 بودیم و حالا شرکت تولید کننده این محصول اقدام به ثبت نام تجاری Dash Charge کرده که احتمال می‌رود برای نسل سوم این گوشی در نظر گرفته شده است. در ادامه مطلب با زومیت همراه باشید.

هدف وان‌پلاس ارائه‌ی گوشی هوشمند سطح بالا با بهترین قیمت ممکن است و این یعنی شما با پرداخت مبلغی کمتر نسبت به پرچمداران سایر تولیدکننده‌های بزرگ تلفن‌های هوشمند، می‌توانید محصولی در سطح این پرچمداران خریداری کنید. سال گذشته شاهد عرضه تلفن هوشمند وان‌پلاس ۲ بودیم که البته این دستگاه تمامی قابلیت‌هایی که در پرچمداران هم دوره‌اش وجود داشت را بخصوص در بخش مصرف انرژی ارائه نمی‌کرد. همچنین این محصول از فناوری شارژ بی‌سیم نیز بهره نمی‌برد و نیز امکان شارژ سریع در آن وجود نداشت. اما آیا می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این ویژگی‌ها را در OnePlus 3 ببینیم؟ تا به حال مشخص شده که این دستگاه ظاهرا از پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۲۰ بهره خواهد برد که به همین دلیل می‌توان انتظار داشت از فناوری Quick Charge 3.0 کوالکام هم پشتیبانی کند. اما به تازگی شرکت وان‌پلاس اقدام به ثبت نام تجاری جدیدی کرده که بر اساس آن احتمال می‌رود تکنولوژی تازه‌ای در محصول جدید کمپانی مورد اشاره ارائه شود.

اوایل ماه جاری، وان‌پلاس اقدام به ثبت نام تجاری جدیدی موسم به Dash Charge کرد.

dash charge

شرکت مورد بحث در مورد Dash Charge اعلام کرده که این تکنولوژی به صنعت الکترونیک موبایل مرتبط است اما هنوز جزئیات بیشتری در این مورد در دسترس وجود ندارد.

آیا Dash Charge یک راه حل اختصاصی برای شارژ سریع در محصول جدید وان‌پلاس خواهد بود؟ در حالی که این شرکت می‌تواند از تکنولوژی‌های کنونی که بیشتر مورد استفاده قرار گرفته‌اند بهره ببرد، چه نیازی به ثبت یک برند جدید است؟ با این حال باید صبر کنیم و ببینیم Dash Charge در تلفن هوشمند وان‌پلاس ۳ مورد استفاده قرار خواهد گرفت یا خیر. نظر شما در مورد Dash Charge چیست؟ 

منبع pocketnow
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده