قابلیت فعال کردن نمایشگر با دوبار لمس به لومیا 950 و 950XL اضافه می‌شود

قابلیت فعال کردن نمایشگر با دوبار لمس به لومیا 950 و 950XL اضافه می‌شود

مایکروسافت در پاسخ به توییت یکی از کاربرانش در مورد انتشار بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل و ویژگی‌های جدید این سیستم‌عامل، به این موضوع اشاره کرده که احتمالا در آینده‌ی نزدیک شاهد اضافه شدن قابلیت دو بار لمس نمایشگر برای روشن کردن صفحه‌ی نمایش خواهیم بود. با زومیت همراه باشید.

مایکروسافت در پاسخ توییت یکی از کاربرانش در مورد ویژگی‌های بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل، اطلاعاتی را در مورد اضافه شدن قابلیت‌های جدید ارائه کرده است. براساس اطلاعات ارائه شده، احتمالا در آینده‌ی نزدیک شاهد اضافه شدن قابلیت دوبار لمس نمایشگر برای روشن کردن صفحه‌ی نمایش خواهیم بود. با استفاده از این قابلیت می‌توان به جای استفاده از کلید پاور به منظور روشن کردن نمایشگر، با دوبار ضربه زدن روی نمایشگر، صفحه‌ی نمایش را روشن کرد. ویژگی مورد نظر احتمالا در صورت به دست آوردن رای بالای کاربران، به گوشی‌های هوشمند لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال اضافه خواهد شد.

گابریل آول از مایکروسافت در پاسخ به کاربری که این درخواست را ارائه کرده، این ویژگی را یکی از پرطرفدارترین قابلیت‌های مورد تقاضای کاربران عنوان کرده که احتمالا در صورت انتخاب توسط بخش بزرگی از کاربران، به ویندوز ۱۰ موبایل اضافه خواهد شد.

این ویژگی در اغلب گوشی‌های هوشمند سری جی ال‌جی و سایر محصولات این کمپانی نیز وجود دارد.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده