دوربین اچ تی سی 10 امتیاز بسیار خوب 88 را از DXOMark دریافت کرد

سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴
مطالعه 2 دقیقه
ساعتی قبل اچ‌تی‌سی از جدیدترین پرچمدار خود به نام اچ‌تی‌سی 10 رونمایی کرد. همان‌طور که این کمپانی وعده داده بود، اچ‌تی‌سی ۱۰ به دوربینی در کلاس جهانی مجهز شده است. دوربین این گوشی توانسته امتیاز بسیار خوب ۸۸ را از وب‌سایت معتبر DXOMark دریافت کند.
تبلیغات

وب‌سایت DXOMark یکی از معتبرترین سایت‌هایی است که در زمینه‌ی بررسی کیفیت دوربین محصولات مختلف تخصص دارد. این وب‌سایت با ارزیابی کامل دوربین گوشی اچ‌تی‌سی ۱۰، امتیاز بسیار خوب ۸۸ را به این دستگاه داده که از این حیث پرچمدار اچ‌تی‌سی در کنار گلکسی اس ۷ اج سامسونگ قرار می‌گیرد.

به گفته‌ی DXOMark، امتیاز ۸۸ نشان‌دهنده‌ی عملکرد شگفت‌انگیز دوربین اچ‌تی‌سی ۱۰ در بخش عکاسی و فیلمبرداری است. این گوشی به یک دوربین ۱۲ مگاپیکسل 1/2.3 مجهز شده که به لطف فوکوس خودکار سریع این دوربین، امکان تصویربرداری عالی از سوژه‌های متحرک یا ثبت جزئیات در عکاسی از طبیعت و مکان‌های تاریخی فراهم می‌شود.

دوربین اچ تی سی 10

امتیاز ۸۸ وب‌سایت DXOMark دارای دو زیر مجموعه‌ی عکاسی و فیلمبرداری است که در ارزیابی‌های نهایی این گروه از دوربین اچ‌تی‌سی ۱۰، مشخص شده این گوشی در هر دو بخش عملکرد بسیار خوبی دارد. با تحلیل کیفیت نهایی عکس‌های ذخیره شده، این گوشی در بخش کنتراست یا وضوح تصویر، جذب نور، فوکوس خودکار، تشخیص بافت‌ها، کاهش نویز، قدرت فلاش، ثبت جزئیات ساختمان‌ها و... عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است.

این گوشی در بخش عکاسی امتیاز ۸۸ و در بخش فیلمبرداری امتیاز ۸۶ را به خود اختصاص داده و کیفیت کلیپ‌های ضبط شده نیز بسیار عالی است. دوربین اچ‌تی‌سی ۱۰ در شرایط نور کم، عملکرد بسیار خوبی دارد و به لطف بهره‌گیری از لرزش‌گیر اپتیکال در دوربین جلو و عقب، لازم نیست نگران تار شدن تصاویر باشید. ضمن اینکه لرزش‌گیر دوربین این گوشی در قسمت فیلمبرداری در شرایط نور زیاد و کم، امتیاز بسیار خوب ۸۳ را ثبت کرده است.

به نظر می‌رسد اچ‌تی‌سی به وعده‌ی خود برای عرضه‌ی اچ‌تی‌سی ۱۰ با دوربین‌هایی در سطح جهانی عمل کرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات