تماشا کنید: ویدیو رسمی هواوی برای معرفی پرچم داران جدید

تماشا کنید: ویدیو رسمی هواوی برای معرفی پرچم داران جدید

هواوی دقایقی پیش ویدیوی رسمی معرفی جدیدترین پرچم‌داران خود را منتشر کرد. در ویدیوی جدید، هواوی از طراحی و باقی مشخصات گوشی‌های هوشمند خود صحبت می‌کند. در ادامه با زومیت همراه بمانید.

دقایقی پیش هواوی دو گوشی بالا رده و پرچم‌دار خود را با نام P9 و P9 Plus معرفی کرد. این دو دستگاه از مشخصات فنی بسیار بالایی برخوردار شده و هواوی از دوربین دوگانه که هر کدام ۱۲ مگاپیکسل هستند استفاده کرده است.

هواوی طراحی گوشی‌های پرچم‌دار خود را بسیار زیبا و خاص می‌داند و در مقایسه با آیفون‌های اپل از نازکی بیشتر این دستگاه یاد می‌کند. هواوی گفته طراحی پی ۹ و پی ۹ پلاس از معماری‌های مدرن الهام گرفته است. وی به طراحی خاص این گوشی اشاره می‌کند و از جمع و جور بودن به همراه حاشیه‌ی باریک دور صفحه‌نمایش سخن می‌گوید؛ به طوری که با اینکه پی ۹ از نمایشگری ۵.۲ اینچی برخوردار است، اما ابعاد آن برابر با آیفون 6 اس اپل است. نمایشگر این دستگاه از مقدار ۵۰۰ نیت روشنایی پشتیبانی می‌کند و ۹۶ درصد از رنگ‌ها را پوشش می‌دهد. لبه‌های دور حاشیه‌ی نمایشگر در پی ۹ برابر ۱.۷ میلی‌متر است؛ این در حالی است که گلکسی اس ۷ برابر ۳.۰۷ میلی‌متر و آیفون ۶ اس برابر ۴.۲۹ میلی‌متر است.

پیشنهاد می‌کنیم در ادامه ویدیوی رسمی معرفی P9 پرچم‌دار هواوی را تماشا کنید:

دانلود ویدیو

منبع یوتیوب
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده