ماژول CAM Plus ال‌ جی جی 5 قیمتی ۶۹ دلاری خواهد داشت

ماژول CAM Plus ال‌ جی جی 5 قیمتی ۶۹ دلاری خواهد داشت

ال‌جی جی ۵ قابلیت استفاده از ماژول‌های مختلف را دارد که یکی از این ماژول‌ها CAM Plus نام دارد. ماژول مذکور مربوط به دوربین دستگاه است و قابلیت‌هایی را در این خصوص ارایه می‌دهد. حال B&H قیمت این لوازم جانبی را اعلام کرده است.

ال‌جی برای تشویق مشتریان به‌خرید پرچم‌دار جدیدش با نام ال‌جی جی ۵، تجهیزات جانبی مختلفی را همراه آن هدیه می‌دهد که این لوازم تحت عنوان Freinds یا دوستان شناخته می‌شوند. همین موضوع باعث می‌شود که کاربران علاقه‌ بیشتری نسبت به خرید محصول مذکور داشته باشند.

یکی از ویژگی‌هایی که ال‌جی در زمان معرفی G5 مانور زیادی روی آن داد، ماژولار بودن دستگاه است که به کمک آن کاربر می‌تواند ماژول‌های مختلفی را به‌دستگاه متصل کند که یکی از این ماژول‌ها CAM Plus نام دارد و ماژولی است برای دوربین که کاربران از طریق آن می‌توانند به‌صورت فیزیکی دوربین دستگاه را کنترل کنند. در خصوص قیمت این ماژول تاکنون اطلاعات دقیقی منتشر نشده بود.

CAM Plus

همان‌طور که چندی پیش اعلام شد، ال‌جی به‌افرادی که ال‌جی جی ۵ را خریداری کنند یک ماژول CAM Plus همراه با محافظ صفحه نمایش و کاور هوشمند هدیه می‌دهد و البته اگر در جشنواره پیش‌خرید تا آخر فروردین ماه سال جاری شرکت کنند یک عدد هدفون B&O نیز هدیه خواهند گرفت.

B&H اعلام کرده است که قیمت ماژول مذکور ۶۹ دلار خواهد بود که قیمت عادلانه‌ای به‌نظر می‌رسد و بسیار پایین‌تر از بهایی است که کاربران انتظار آن را داشتند (۹۰ دلار). چنین قیمتی باعث می‌شود که کاربران زیادی به خرید این ماژول روی بیاورند.

در کم‌پلاس برای اینکه هرچه بیشتر حس سنتی بودن به کاربر القا شود، یک LED نیز تعبیه شده است و امکان فوکوس خودکار و قفل Exposure نیز در آن وجود دارد. در کنار تمام این موارد، برای تامین انرژی مورد نیاز دستگاه، در CAM Plus شاهد باتری ۱۲۰۰ میلی‌آمپر ساعتی هستیم. دکمه‌های موجود در این ماژول ساختار راحتی دارند و کاربر در استفاده از آن‌ها دچار مشکل نخواهد شد. این دکمه‌ها شامل دکمه پاور، شاتر، ضبط و زوم می‌شوند.

نظرتان در خصوص ماژول CAM Plus چیست؟ آیا قیمتی در حدود ۷۰ دلار برای این ماژول، با توجه به‌توانایی‌هایی که دارد مناسب به‌نظر می‌رسد؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده