جنگ تبلیغاتی جی ۵ و گلکسی اس ۷ جدی تر شد

چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
مطالعه 2 دقیقه
ال‌جی جی ۵ و سامسونگ گلکسی اس ۷ هر دو در یک روز در مراسم رسمی این دو شرکت در کنگره جهانی موبایل معرفی شدند. تنها چند روز پس از معرفی این پرچمداران، جنگ تبلیغاتی این دو برند شروع شد. ال‌جی قابلیت‌های جذاب گوشی خود را به رخ سامسونگ می‌کشد و سامسونگ از کیفیت بالای محصول خود می‌گوید.
تبلیغات

ال‌جی جی ۵ و سامسونگ گلکسی اس ۷ تا اینجای کنگره جهانی موبایل بارسلون، جذاب‌ترین محصولات معرفی شده بوده‌اند. دو شرکت ال‌جی و سامسونگ در یک روز و با فاصله چند ساعت، پرچمداران خود را معرفی کردند. اما رقابت‌های تبلیغاتی همیشه بین برندهای تولیدکننده گجت‌های هوشمند و طرفداران آنها، جذاب و جالب بوده است. اخیرا شعبه‌ی اردن ال‌جی تصویری را منتشر کرده است که با استفاده‌ی تبلیغاتی از لوازم جانبی خاص ال‌جی جی ۵، طعنه‌ای در ارتباط با عدد ۷ به سامسونگ می‌زند.

همان‌طور که در تصویر مشخص است، ۷ لوازم جانبی جی ۵ به عنوان استفاده بهتر از عدد ۷ بیان شده‌اند. متن تصویر گویای این قضیه است که جی ۵ استفاده‌ی بهتری از عدد ۷ داشته است. در متن‌هایی که در ادامه این تصویر منتشر شده است نیز این جملات آمده است:

مهم نیست که گوشی شما چه کاری می‌تواند انجام دهد؛ مهم این است که شما با گوشی هوشمندتان چه کارهایی می‌توانید انجام دهید!

دو پرچمدار معرفی شده توسط غول‌های کره‌ای، شباهت‌هایی با هم دارند. هر دو از پردازنده‌های کوالکام اسنپدراگون ۸۲۰ در نسخه‌ی آمریکایی خود استفاده می‌کنند و با داشتن حافظه‌ی رم ۴ گیگابایتی و صفحه‌نمایش همیشه روشن QHD شباهت‌های بیشتری به هم پیدا می‌کنند. نقطه‌ی اصلی تفاوت این دو گوشی را می‌توان در دوربین‌ها و لوازم جانبی دانست که ال‌جی در این زمینه با معرفی LG Friends، اختلاف فاحشی با سامسونگ ایجاد کرده است.

با توجه به این تصویر و پست‌های قبلی حساب‌های رسمی ال‌جی در توئیتر، می‌توان نتیجه‌گیری کرد که ال‌جی، جی ۵ را رقیب رسمی گلکسی اس ۷ می‌داند. به هر حال سامسونگ از لحاظ تبلیغاتی و جایگاهش در بازار تلفن‌های هوشمند، برتر از ال‌جی است و ال‌جی در رقابت با هم‌وطن کره‌ای خود راه سختی در پیش دارد. اما عرضه‌ی جی ۵ با کیفیت بالا و نوآوری‌های خاص، می‌تواند نوید آینده‌ای روشن برای این شرکت در رقابت با سامسونگ و دیگر تولیدکنندگان بزرگ تلفن همراه را بدهد.

برای مشاهده‌ی تمامی مطالب مرتبط با ال‌جی جی ۵ به آدرس zoomit.ir/product/lg-g5/ مراجعه کنید

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات