اچ تی سی گوشی جدیدی از خانواده دیزایر معرفی می کند

اچ تی سی گوشی جدیدی از خانواده دیزایر معرفی می کند

در حالی که به احتمال بسیار بالا، در کنگره جهانی موبایل امسال پرچم‌دار کمپانی اچ‌تی‌سی را نخواهیم دید، اما با توجه به تصاویری که امروز منتشر شده‌اند با گوشی‌های هوشمند این شرکت تایوانی از سری دیزایر رو به رو خواهیم شد.

 این روزها Evan Blass که با حساب توییتری evleaks@ بیشتر او را می‌شناسیم حسابی سرگرم لو دادن رندر‌های مختلف از گوشی‌های هوشمندی است که قرار است در MWC 2016 معرفی شوند.

تا به این لحظه هیچ اطلاعاتی از مشخصات سخت‌افزاری گوشی هوشمند HTC A16 از سری دیزایر دریافت نکرده‌ایم، اما هم‌اکنون از طراحی و برخی از اطلاعات این دستگاه شبیه به دوربین استریو در جلوی دستگاه، دوربین با فلش LED، بدنه‌ای بسیار رنگارنگ باخبر هستیم.

A16 یکی از گوشی‌های هوشمند از خانواده دیزایر HTC است و امیدواریم اندروید مارشمالو را اجرا کند. بر طبق گفته‌ی وب‌سایت تایوانی 3C Talk، گوشی A16 احتمالا برچسب قیمت ۱۵۰ دلاری دارد؛ بنابراین نباید انتظار ویژگی‌ها و مشخصات بالا رده‌ای از این دستگاه داشته باشیم.

شرکت خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری ایوار، بزرگ‌ترین مجری برگزار کننده‌ی تور اروپا و تورهای ویژه نمایشگاه‌های معتبر جهان به ویژه در اروپا، حامی زومیت در نمایشگاه MWC 2016 بارسلون
Banner Zoomit HR

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده