گلکسی اس 7 سامسونگ با درگاه میکرو USB همراه شده است

جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۱
مطالعه 2 دقیقه
به نظر می‌رسد فرآیند معرفی گلکسی اس ۷ سامسونگ نه در یک کنفرانس چند ساعته بلکه در طول روزهای منتهی به برگزاری کنفرانس با انتشار روزانه چند خبر انجام شده و در زمان کنفرانس تنها شاهد انتشار تصاویری با کیفیت‌تر از گوشی و لمس آن خواهیم بود! آخرین تصاویر به نظر فاش شده از گلکسی اس ۷ این گوشی هوشمند را در رنگ نقره‌ای و گلکسی اس ۷ اج را در رنگ مشکی نمایش داده و همچنین نبود پورت USB نسخه‌ی C را تایید می‌کنند. با زومیت همراه باشید.

ساعاتی پیش تصاویر جدیدی از گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج سامسونگ منتشر شده که داده‌های جدیدی را در اختیارمان قرار داد. همانطور که اشاره کردیم مراسم سامسونگ در شب یکشنبه‌ی پیش رو تنها محدود به نمایش گوشی بصورت رسمی بوده و محدود به تهیه‌ی ویدیوهای نگاه نزدیک با حجم گسترده‌ای از اطلاعات از پیش فاش شده خواهد بود. در تصاویر جدید شاهد رخ نمودن گلکسی اس ۷ با رنگ نقره‌ای و گلکسی اس ۷ اج در لباس مشکی هستیم.

ورای نمایش رنگ‌ جدیدی از گلکسی اس ۷ سامسونگ، تصاویر جدید منتشر شده داده‌های تازه‌ای را در اختیارمان قرار داده است. همانطور که در تصویر گرفته شده از لبه‌ی پایینی این گوشی مشاهده می‌کنید، گلکسی اس ۷ از درگاه USB نوع C بی بهره بوده و شاهد بهره‌گیری از پورت میکرو USB همیشگی در این گوشی هوشمند هستیم. بسیاری از شایعات پیشین مطرح شده در مورد گلکسی اس ۷ نشان از این داشت که کره‌ای‌ها نیز به پیروی از روند جدید بازار به سراغ پورت USB نوع C رفته و از این درگاه در پرچمدار جدید خود استفاده خواهند کرد.

به نظر می‌رسد باید از هم اکنون گلکسی نوت ۶ را به عنوان کاندیدی برای تغییر در درگاه تصور کنیم. هر چند سامسونگ به دنبال استفاده از پورت USB نوع C در این گوشی نرفته و تاحدودی از رقبا عقب مانده، اما باید آن را برای افرادی که تعداد زیادی ابزار جانبی و کابل میکرو USB دارند، خبر خوشی خواند.

نظر شما در این خصوص چیست؟

مطالب مشابه

نظرات