کوالکام استفاده از تراشه‌ی اسنپدراگون 820 را در جی 5 ال جی تایید کرد

کوالکام استفاده از تراشه‌ی اسنپدراگون 820 را در جی 5 ال جی تایید کرد

 حجم انتشار اخبار و اطلاعات مرتبط با محصولاتی که در جریان کنگره‌ی موبایل بارسلون رونمایی خواهند شد، رفته رفته افزایش پیدا می‌کند. یکی از گوشی‌های هوشمندی که اطلاعات و شایعات بسیاری از آن شنیده‌ایم، جی 5 ال‌جی است. کوالکام با انتشار توییتی تلویحا بهره‌گیری از اسنپدراگون ۸۲۰ را در جی ۵ ال‌جی تایید کرده است. با زومیت همراه باشید.

یکی از گوشی‌های هوشمندی که در جریان آن شاهد معرفی آن خواهیم بود، جی ۵ ال‌جی است. این گوشی هوشمند برخلاف زمان همیشگی معرفی پرچمداران سری جی ال‌جی در جریان کنگره‌ی موبایل بارسلون رونمایی می‌شود. بسیاری از اطلاعات و شنیده‌ها حکایت از این دارد که این گوشی هوشمند با بهره‌گیری از اسنپدراگون ۸۲۰ روانه‌ی بازار خواهد شد. حال کوالکام بصورت تلویحی استفاده از تراشه‌ی خود را در جی ۵ ال‌جی تایید کرده است.

کوالکام در آخرین توییتی که توسط حساب کاربری رسمی خود منتشر کرده، عبارت "whole new way to play" را ثبت کرده و وعده‌ی رونمایی از ویژگی‌های جدیدی را در تاریخ ۲۱ فوریه سال جاری میلادی داده است. با توجه به اینکه مراسم رونمایی از جی ۵ نیز در همین روز برگزار می‌شود، پس می‌توان نتیجه گرفت که کوالکام استفاده از اسنپدراگون ۸۲۰ را در این گوشی هوشمند تایید کرده است. همچنین یکی از فاکتورهایی که رونمایی از ویژگی‌های جدید اسنپدراگون ۸۲۰ را در جی ۵ بیش از پیش تقویت می‌کند، تصویری است که کوالکام به همراه توییت خود متشر کرده است.

ال‌جی در گوشی‌های هوشمند سری جی خود همواره از قوی‌ترین تراشه‌های سری اسنپدراگون بهره گرفته است، حال آنکه این موضوع در مورد جی ۴ صادق نبود و کره‌ای‌ها ترجیح دادند تا با توجه به مشکلات گرمایشی اسنپدراگون ۸۱۰، از نمونه‌ی ۶ هسته‌ای تراشه‌ی کوالکام با همان اسنپدراگون ۸۰۸ استفاده کنند.

علاوه بر جی ۵ ال‌جی، انتظار می‌رود اسنپدراگون ۸۲۰ در رقیب این گوشی هوشمند با همان گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج نیز مورد استفاده قرار گیرد. البته باید به این موضوع اشاره کرده که اسنپدراگون ۸۲۰ تنها در نمونه‌هایی از گلکسی اس ۷ مورد استفاده قرار خواهد گرفت که در بازار آمریکای شمالی عرضه شوند. سامسونگ همچون نسخه‌های قبلی خود تنها گلکسی اس ۷ عرضه شده در شماری از بازارها را به اسنپدراگون ۸۲۰ مجهز خواهد کرد.

نظر شما در این خصوص چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده