بنچمارک گلکسی اس 7 با اسنپدراگون 820 از ۲۰ درصد امتیاز بیشتر نسبت به نسخه اکسینوس خبر می‌دهد

سه‌شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۸
مطالعه 2 دقیقه
همانطور که می‌دانید گلکسی اس ۷ طبق روال هرساله گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ قرار است با دو پردازنده‌ی متفاوت در سطح جهان عرضه شود که نسخه‌ی مجهز به پردازنده‌ی اکسینوس همان نسخه‌‌ی بین المللی خواهد بود. نتایج جدید از تست بنچمارک AnTuTu نشان می‌دهند پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ تا ۲۰ درصد امتیاز بیشتری نسبت به اکسینوس ۸۸۹۰ گلکسی اس ۷ بدست آورده است.

 پردازنده‌ی اکسینوس ۸۸۹۰، پردازنده‌ی بین‌المللی گلکسی اس ۷ در آزمایش بنچمارک AnTuTu امتیاز ۱۰۵٫۰۰۰ را برجای گذاشته است که به خودی خود بیشتر از همه نتایجی است که تاکنون ثبت شده. اما حالا گلکسی اس ۷ به همراه پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ نیز در آزمون بنچمارک AnTuTu شرکت کرده و امتیاز فوق‌العاده ۱۲۵٫۲۸۸ را بدست آورده است.

یک مقایسه‌ی کوتاه بین این دو پردازنده نشان می‌دهد که پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ توانسته با فاصله‌ امتیاز ۲۰٫۰۰۰۰ تایی پردازنده‌ی ساخت سامسونگ را پشت سر بگذارد.

سامسونگ از چیپ پردازش گرافیکی Mail-T880MP12 در پردازنده‌ی اکسینوس ۸۸۹۰ استفاده کرده که ۱۲ هسته‌ی پردازشی دارد و باید این پردازنده را با Adreno 530 در مدل همراه با اسنپدراگون ۸۲۰ مقایسه کنیم. چیپ پردازش گرافیکی این دو دستگاه آنقدر قوی هستند که مطمئنا هیچ بازی در پلی استور وجود ندارد که بتواند این دو چیپ پردازش گرافیکی را با چالشی جدی مواجه کند.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود