سامسونگ اطلاعات رسمی از گلکسی اس 7 منتشر کرد

سامسونگ اطلاعات رسمی از گلکسی اس 7 منتشر کرد

طی چند هفته‌ی اخیر جزئیات کامل گلکسی اس 7 فاش شد و حالا خود کره‌ای‌ها اطلاعاتی را در باره‌ی محصول معرفی نشده‌ی خود، منتشر کرده‌اند. همراه زومیت باشید.

با توجه به اخبار و اطلاعات فاش شده، کاملا با کم و کیف گلکسی اس 7، پرچمدار بعدی سامسونگ آشنا هستیم و حالا خود این کمپانی دست به کار شده و پیش از معرفی رسمی این گوشی، اطلاعاتی را در باره‌ی آن منتشر کرده است. 

دانلود ویدیو

سامسونگِ اندونزی تیزری از گلکسی اس ۷ را منتشر کرده که احتمالا تیزر مربوط به روز معرفی این محصول یا ویدیو پیش از معرفی آن است. ویدیو در کانال رسمی یوتیوب سامسونگ منتشر شده است و از این بابت شکی نیست که رسمی است.

هر چند در این تیزر یک دقیقه‌ای، مشخصات سخت‌افزاری گوشی اعلام نمی‌شود، اما جزئیات جالبی در آن گفته می‌شود. حالا می‌دانیم تصاویری که از گلکسی اس 7 فاش شده بودند، حقیقی هستند و این گوشی از نظر طراحی ظاهری شباهت بسیاری به نسل قبل خود، گلکسی اس 6 دارد. این گوشی از شارژ بی‌سیم و قابلیت ضد آب پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌دانیم که نسخه‌ی منحنی شکل از این گوشی نیز عرضه خواهد شد.

 

گلکسی اس 7

در این ویدیو به تمرکز سامسونگ روی حریم شخصی، تناسب اندام و سلامت، ضد آب بودن گوشی و عکاسی در نور کم اشاره می‌شود.

 شرکت خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری ایوار، بزرگ‌ترین مجری برگزار کننده‌ی تور اروپا و تورهای ویژه نمایشگاه‌های معتبر جهان به ویژه در اروپا، حامی زومیت در نمایشگاه MWC 2016 بارسلون است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده