گلکسی اس 7 اج و این بار تصاویری از محصول واقعی

گلکسی اس 7 اج و این بار تصاویری از محصول واقعی

کمتر از یک هفته تا رونمایی از گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج زمان باقی مانده است و امروز نیز شاهد تصاویر جدیدی از Galaxy S7 Edge هستیم که اخبار و شایعات قبلی را تایید می‌کند.

سامسونگ در نمایشگاه MWC 2016 از گوشی‌های پرچمدار جدید خود در سری S رونمایی می‌کند. این کمپانی قرار است این بار دو گوشی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج را بصورت همزمان روانه‌ی بازار کند. تصاویر نه چندان واضحی که در شبکه‌ی میکروبلاگینگِ Weibo فاش شده، طراحی مشابه نسل قبل در گلکسی اس ۷ اج را تایید می‌کند.

مهم‌ترین تفاوتی که در گلکسی اس ۷ نسبت به نسل قبل شاهد هستیم رنگ مشکی به جای رنگ آبی تیره است. نسخه‌ی تیره رنگِ گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج به رنگ سرمه‌ای یا آبی تیره بود، اما ظاهرا سامسونگ قصد دارد در گلکسی اس ۷ از رنگ مشکی استفاده کند. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید اثر انگشت نیز به خوبی روی بدنه‌ی این دستگاه قابل مشاهده است.

اگر در تصویر دقیق شوید متوجه‌ی تغییر در دکمه‌ی فیزیکی هوم خواهید شد. این دکمه حالا کمی بزرگ‌تر شده و انحنای بیشتری به آن داده شده است.

گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج ۲۱ فوریه یا ۲ اسفند ماه ۹۴ در کنفرانس اختصاصی آنپک امسال رونمایی خواهد شد. انتظار می‌رود سامسونگ در این رویداد از نسل جدید هدست پوشیدنی Gear 360 VR نیز رونمایی کند. ظاهرا سامسونگ نیز امسال قصد دارد تا تمرکز ویژه‌ای روی واقعیت افزوده داشته باشد و از نظر نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بهبودهای بسیاری را در هدست Gear 360 VR و گوشی‌های جدید گلکسی اس ۷ اعمال کرده است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده