مدیر خاورمیانه و آفریقای سونی موبایل تغییر کرد

یک‌شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲
مطالعه 2 دقیقه
Sony Mobile در راستای تغییر ساختار بخش توسعه فروش جهانی خود، هیروکازو ایشیزوکا را به سمت معاون خاورمیانه و آفریقا منصوب کرد. این انتصاب لایه‌های منطقه‌ای را در ساختار سازمانی حذف می‌کند و مسئولیت این منطقه را مستقیما بر عهده خود ایشان می‌گذارد. همراه زومیت باشید.

ایشیزوکا از فوریهٔ ۲۰۱۳ معاون ارشد فروش و توسعه Sony Mobile Communications بوده است. او در این سمت مسئولیت گسترش توانمندی عملیات فروش، حفظ مصرف‌کنندگان، گسترش کانال‌های توزیع، پشتیبانی از شرکای استراتژیک و برنامه‌های تعالی در فروشگاه‌ها را بر عهده داشته است. او همچنین نیروی محرکه پشت اهداف Sony Mobile برای افزایش سهم بازار در کشورها و مشتریان کلیدی بوده است.

ایشیزوکا که از مدیران ارشد قدیمی Sony است، پیش از این عهده‌دار چندین سمت مدیریتی ارشد در این شرکت بوده است. او در سال ۱۹۹۹ به سمت ریاست شرکت قطعات و دستگاه‌های نمایشگر آمریکا منصوب شد. پس از آن در سال ۲۰۰۴ به واحد کسب‌وکار تلویزیون Sony در اروپا رفت و سپس چندبار به سمت معاون ارشد منصوب شد که شامل ریاست منطقه ژاپن و سپس ریاست منطقه بزرگ‌تر آسیا پاسیفیک پیش از انتصاب به سمت فعلی‌اش بود.

این مأموریت مضاعف، مسئولیت‌های رودیگر اودنباخ، پیشکسوتی از زمان Sony Ericsson، را نیز به او محول می‌کند. در عین حالی‌که انتظار می‌رود ایشیزوکا در روزهای آتی دیدگاه خود را برای این منطقه اعلام کند، چنین حرکت مهمی در راستای پیشرفت سری پرچم‌دار Xperia Z5 در این منطقه و افزایش اهمیت پتانسیل‌های برند Sony Mobile در منطقه خاورمیانه و آفریقا ارزیابی می‌شود.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود