اکسپریا Z3 سونی تایید FCC را دریافت کرد

اکسپریا Z3 سونی تایید FCC را دریافت کرد

کمیسیون ارتباطات آمریکا دیروز در پستی خبر از اتمام تست‌های خود برای یکی از تلفن‌های‌هوشمند سونی با کد D6603 داد که با توجه به کدهای مورد استفاده در نام‌گذاری ابزار‌های تولید شده‌ی سونی، می‌توان به این نتیجه رسید که این تلفن‌هوشمند نسل جدید پرچمدار سونی یا همان اکسپریا Z3 است.

نکته‌ی جالب توجه در مورد انتشار این اطلاعات توسط FCC، نشان از امکان ارائه‌ی این تلفن‌هوشمند به بازار آمریکا پیش از سایر نقاط جهان دارد. طبق سنت پیشین در ارائه‌ی تلفن‌های‌هوشمند سونی به بازار، آمریکا از جمله‌ی بازارهایی است که سونی محصولات خود را دیرتر از سایرین در آن عرضه می‌کند. با توجه به چنین حرکتی می‌توان چنین استنباط کرد که آمریکا جزو اولین بازارهایی است که پس از معرفی اکسپریا Z3 در IFA 2014، در آن کشور عرضه خواهد شد. IFA 2014 از 14 شهریور در برلین آغاز به کار خواهد کرد.

XperiaZ3Int

 با توجه به اینکه  FCC‌ در زمینه‌ی ارائه‌ی گواهی در مورد قابلیت‌های ارتباطی گوشی‌ها فعالیت می‌کند، اطلاعاتی نیز در مورد ویژگی‌های ارتباطی این تلفن‌هوشمند منتشر شده است. Z3 از وای-فای دوکاناله‌ی a/b/g/n/ac و ارتباط NFC و بلوتوث پشتیبانی می‌کند. همچنین طیف وسیعی از کانال‌های ارتباطی شبکه‌های GSM‌ در کنار LTE در این تلفن‌هوشمند در نظر گرفته شده است.

پیش از این نیز اطلاعات و تصاویری از نسل جدید پرچمدار سونی منتشر بود.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید