آزمایش نشان می دهد iPhone 4S از اکثر تلفن های اندروید سریعتر است

آزمایش نشان می دهد iPhone 4S از اکثر تلفن های اندروید سریعتر است

دو روز تا ارسال iPhone 4S برای افرادی که آن را پیش خرید کرده اند باقی مانده است. ظاهر iPhone 4S تفاوتی با iPhone 4 نمی کند اما آزمایش ها نشان می دهد که بازده 4S به مراتب بیشتر از iPhone 4 است. آزمایشی که در ادامه مشاهده می کنید توسط یک آلمانی خوش شانس که iPhone 4S زودتر از موعد برایش ارسال گردیده، انجام شده است. نتیجه آزمایش نشان می دهد که iPhone 4S از بسیاری از تلفن های برتر اندرویدی نیز قوی تر است.

این آزمایش که توسط نرم افزار Geekbench انجام شده است نشان می دهد که بازده iPhone 4S حدود 73 درصد بالاتر از iPhone 4 است:

پردازده دو هسته ای iPhone 4S همانند iPad 2 از نوع A5 با فرکانس 800MHz است اما پردازنده A5 بکار رفته در iPad با فرکانس 1000MHz کار می کند و در نتیجه کمی سریعتر از پردازنده 4S است. A5 مصرف کمتری داشته و در نتیجه طول عمر باتری آن بیشتر شده است.

iPhone 4S benchmark

نتیجه Geekbench امتیاز 623 را برای iPhone 4S نشان می دهد که کمی کمتر از امتیاز 751 تبلت iPad 2 است. اما امتیاز iPhone 4 برابر 360 است. نتایج آزمایش Geekbench نشان می دهد که iPhone 4S از نظر قدرت گرافیکی بسیار بالاتر از iPhone 4 می باشد. 4S امتیاز 122.4 و iPhone 4 امتیاز 15.3 را از نظر قدرت گرافیک کسب کرده است.

نتیجه آزمایشات نشان می دهد که iPhone 4S از بسیاری از تلفن های اندرویدی مانند Samsung Galaxy S II و یا LG Optimus 3D و یا Motorola Droid Bionic نیز سریع تر است.

منبع: Slash Gears

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده